Problem z IE8,nie wyświetla obrazków itp


(Bastek167) #1

Witam wszystkich. Problem jak w temacie. Od pewnego czasu IE nie wyświetla mi małych obrazków i działa strasznie wolno. Obrazki które wyświetlał , teraz są białe z czerwonym "x". Przywracałem system,resetowałem IE,kombinowałem na wszystkie sposoby i nic. Zainstalowałem Google Chrome i wszystko wyświetla ale np. RealPlayer już nie pokazuje okienka Download Video? Chciałbym korzystać z IE i Chrome w zależności co będę potrzebował. Chrome działa 10 razy szybciej od mojego IE. Jeszcze zapomniałem , niektóre napisy są białe lub przezroczyste co bardzo utrudnia pracę na IE nawet np.; zaloguj,wyloguj itp. Czy macie jakiś sposób na te obrazki? Link: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b1 ... a2556.html?


(system) #2

Zainstaluj Flasha tylko tego dla Internet Explorer

Poza tym IE może być niezgodny z niektórymi stronami, więc takie cuda też mogą się wtedy pojawiać


(Bastek167) #3

Niestety nic to nie dało. Wszystko działało poprawnie wcześniej. Ten problem się wziął jakby znikąd. Nie rozumiem. Tak wygląda strona dobreprogramy

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ad8 ... 3a78b.html

Jeżeli chodzi o niezgodność z niektórymi stronami z IE, to ten problem jest na wszystkich stronach. Nie tylko np. na Interii.

A tak strona Microsoftu, gdzie sprawdziłem mój IE i wykryto i naprawiono 2 problemy , ale znów lipa:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fab ... 7e1d6.html


(Atis) #4

[http://www.fixitpc.pl/topic/5626-intern ... __p__42077](http://www.fixitpc.pl/topic/5626-internet-explorer-8-czerwony-krzyzyk-zamiast-obrazow/page view findpost p 42077)


(Bastek167) #5

Wygląda na to że jest to rozwiązanie mojego problemu, ale nie bardzo wiem co robić. Nie mogę otworzyć rejestru kluczy i trochę mi chodzą kolana żeby nie spieprzyć całkiem.


(deFco247) #6

Skopiuj zacytowany w powyższym linku tekst (zaczynający się od "Windows Registry Editor Version 5.00") do Notatnika.

Plik zapisz jako typ wszystkie pliki pod nazwą plik.reg -> uruchom powstały plik, potwierdź chęć dodania do rejestru.


(Bastek167) #7

Zrobiłem dokładnie tak jak napisał deFco247 , zapytał czy jestem pewien dodania do rejestru, zrestartowałem i .... dupa zbita. Problem nadal istnieje. Krew mnie zalewa. Może wrócić do poprzedniej wersji IE, ale też nie wiem jak bo to pliki systemowe.Dziękuję wszystkim za rady i nie pogniewam się za inne rozwiązania.

Co Ciekawe , zalogowałem się jako gość na swoim lapku i tam IE działa. Może nie jest za szybki ale nie występuje problem z obrazkami itp.

Znalazłem w necie o deinstalacji IE . Trzeba odnaleźć plik spuninst.exe i odinstalować aktualizacje IE8

( C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download) ale ja mam 7 tych plików i nie wiem który to unistaler do IE8. Pozdrawiam