Problem z IE8,nie wyświetla obrazków itp

Witam wszystkich. Problem jak w temacie. Od pewnego czasu IE nie wyświetla mi małych obrazków i działa strasznie wolno. Obrazki które wyświetlał , teraz są białe z czerwonym “x”. Przywracałem system,resetowałem IE,kombinowałem na wszystkie sposoby i nic. Zainstalowałem Google Chrome i wszystko wyświetla ale np. RealPlayer już nie pokazuje okienka Download Video? Chciałbym korzystać z IE i Chrome w zależności co będę potrzebował. Chrome działa 10 razy szybciej od mojego IE. Jeszcze zapomniałem , niektóre napisy są białe lub przezroczyste co bardzo utrudnia pracę na IE nawet np.; zaloguj,wyloguj itp. Czy macie jakiś sposób na te obrazki? Link: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b1 … a2556.html?

Zainstaluj Flasha tylko tego dla Internet Explorer

Poza tym IE może być niezgodny z niektórymi stronami, więc takie cuda też mogą się wtedy pojawiać

Niestety nic to nie dało. Wszystko działało poprawnie wcześniej. Ten problem się wziął jakby znikąd. Nie rozumiem. Tak wygląda strona dobreprogramy

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ad8 … 3a78b.html

Jeżeli chodzi o niezgodność z niektórymi stronami z IE, to ten problem jest na wszystkich stronach. Nie tylko np. na Interii.

A tak strona Microsoftu, gdzie sprawdziłem mój IE i wykryto i naprawiono 2 problemy , ale znów lipa:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fab … 7e1d6.html

[http://www.fixitpc.pl/topic/5626-intern … __p__42077](http://www.fixitpc.pl/topic/5626-internet-explorer-8-czerwony-krzyzyk-zamiast-obrazow/page view findpost p 42077)

Wygląda na to że jest to rozwiązanie mojego problemu, ale nie bardzo wiem co robić. Nie mogę otworzyć rejestru kluczy i trochę mi chodzą kolana żeby nie spieprzyć całkiem.

Skopiuj zacytowany w powyższym linku tekst (zaczynający się od “Windows Registry Editor Version 5.00”) do Notatnika.

Plik zapisz jako typ wszystkie pliki pod nazwą plik.reg -> uruchom powstały plik, potwierdź chęć dodania do rejestru.

Zrobiłem dokładnie tak jak napisał deFco247 , zapytał czy jestem pewien dodania do rejestru, zrestartowałem i … ■■■■ zbita. Problem nadal istnieje. Krew mnie zalewa. Może wrócić do poprzedniej wersji IE, ale też nie wiem jak bo to pliki systemowe.Dziękuję wszystkim za rady i nie pogniewam się za inne rozwiązania.

Co Ciekawe , zalogowałem się jako gość na swoim lapku i tam IE działa. Może nie jest za szybki ale nie występuje problem z obrazkami itp.

Znalazłem w necie o deinstalacji IE . Trzeba odnaleźć plik spuninst.exe i odinstalować aktualizacje IE8

( C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download) ale ja mam 7 tych plików i nie wiem który to unistaler do IE8. Pozdrawiam