Problem z ikonami na pulpicie

Witam mam oto taki problem z ikonami na pulpicie wygląda to tak jak jest pokazane na screenie nie są one przezroczyste (chodzi mi tu o txt) zawsze było ok a tu nagle ćoś takiego szare jakieś cienie się porobiły WoooW Przyznam sie uzywałem Office Word włączyłem opcje zapamiętywania plików i po tym własnie tak sie zmieniło i nie wiem jak powrócić do poprzedniego wyglądu próbowałem już nawet przywracanie systemu wstecz o 6h (po tym jak sie to stało) i nic to nie dało :confused: .

http://images25.fotosik.pl/85/4139d59106990100.jpg

Jeszcze jedna mała uwaga może być przydatna w rozwiązaniu tego problemu ,

jak próbuje zmienić kolor pulpitu to właśnie zmienia sie kolor tych ikon.

Kompozycje zmieniałem nic nie daje na każdej jest to samo nie wiem już co mam robić by to przywrócić tak jak było wcześniej.

Za każda pomoc z góry wielkie dzięki.

Pozdrawiam.

Kliknij na, właściwości pulpitu - zaawansowane - poszukaj ikony. I sobie ustaw tak jak chcesz. Nie wiem czemu Ci to przeszkadza, dla mnie jest okej.

legendek Dzieki za tak szybka odpowiedz ale tego tez juz prubowalem ale tam nie ma mozliwosci zmiany koloru lub badz czegos innego, jest tylko zmiana rozmiaru i czcionki.

Chodzi Mi tu o to by nie zmieniac koloru tylko zrobic je przezroczyste.

strongmen

Na Forum używamy polskich znaków.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Na przyszłość - nie wklejaj tak dużych screenów - Forum się rozjeżdża. Do wklejania obrazków na Forum służą linki z miniaturami.

Panel sterowania -> System -> Zaawansowane -> Wydajność -> Ustawiania -> Efekty wizualne.

Tam pokombinuj i sprawdź czy wszystkie pola są zaznaczone.

Złączono Posta : 22.09.2007 (Sob) 18:02

Lub też sprawdź, czy w Właściwości: Ekran -> Pulpit -> Dostosuj pulpit -> Sieć Web są jakieś strony Web.

Dał bym Ci plusa ale nie mam jak 8)

Tam też byłem ale nie wiedziałem ze może być coś źle ustawione.

Odfajkowałem i pomogło.

Dzięki wielkie!!