Problem z ikonami - zmiana sposobu otwierania

Mam problem, ściągałem sobie dużo ikonek, żeby upiększyć trochę windowsa. Wszystko było ok. Ale mój brat zainstalował jakiś program do zmiany icon i wszystko poszlo…

Nie mogę teraz odtworzyć normlanie moich ikon. Gdy wezmę opcję podglądu “miniaturka” to mi ich nie pokazuje, rozszerzenie plików zmieniło się na ICO. Wcześniej tak nie pisało.

Jak mogę przywrócić poprzedni stan otwierania ikon ?? Szukałem w opcji otwórz za pomocą: ale tam nic nie ma.

P.S znacie jakiś program do podmiany ikon dysków ?? Tylko taki żeby nic nie popsuł. :stuck_out_tongue:

cofnij system do ostatniej operacji:) ale to ostateczne rozwiązanie:)

Ostatni punkt przywracania mam tydzien temu zrobiony. Więc taka opcja odpada zupełnie - nie ma innego sposobu ??

nie musisz mieć programów, w tym kluczu

HKEY_CLASSES_ROOT\Drive\DefaultIcon

zmień scieżkę do ikony - na wszelki wypadek skopiuj wcześniej cały klucz, żeby go w razie czego przywrócić - zaznacz klucz i z menu plik wybierz eksportuj, typ pliku musi być reg, potem wystarczy 2klik na pliku

Jarod

Problem z widokiem plików ICO

Pozdrawiam

rixx z kluczem nie dałem sobie rady, nie wiedziałem jak zmienić tą ścieżkę :smiley: ale Agaton dzięki za pomoc :slight_smile: wszystko działa jak należy :slight_smile: