Problem z ikonami!

Mam problemik z ikonami, w czasie rozpakowywania WinZipem duzej ilosci plikow wszystkie ikonki na pulpicie zmienily sie w takie bialo-niebieskie (chyba kazdy wie o jakie mi chodzi). Niebardzo wiem jak teraz wrocic do stanu w ktorym beda znow piekne i kolorowe. Gdyby ktos miogl mi cos doradzic bylbym wdzieczny!

Nie mówi mi to zbyt wiele :?

Jakiego masz Windowsa? Jeśli możesz to przeslij mi na e-maila screnshota

Zapodaj jakiegoś screena jeśli nie wiesz, jak nam to wytłumaczyć :roll:

Jemu chyba chodzi o takie ikony jak w pliku *.exe.

Cofnij system - jeśli masz odpowiedni .

I jeszcze jedna rada: Przed instalacją jakichkolwiek progosów tworz punkty przywracania, żaby było “z czego” cofnąć :wink:

Jezeli chodzi o system operacyjny to mam Windowsa ME. Te bialo-niebieskie ikony o ktore mi chodzi to ikony do plikow .exe cale biale z niebieskim paskiem na gorze i trzema kropkami na tym pasku z prawej strony. Tak wlasnie wygladaja wszystkie moje skroty do programow znajdujace sie na pulpicie (ale wszystkie dzialaja) Zmienily sie tez np.Moj Komputer i Moje Dokumenty i teraz zamiast normalnej ikony mam tu ikone ktora pojawia sie kiedy Windows niewie jakim programem otworzyc dany plik ( mam nadzieje ze tym razem wiecie o jaka mi chodzi :slight_smile: ). Czesc z nich udalo mi sie przywrocic do normalnosci dajac Podstawowe ustawienia pulpitu i zmieniajac te ikony recznie. Kiedy recznie zmienialem to moglem zmienic ikone,ale nie na taka jaka mialem poprzednio , bo wtedy nic sie nie dzialo np. wchodze we wlasciwosci skrotu do ACDSee i zmieniam ikone,ale niemoge juz na taka ladna z oczkiem i liczba 32 z prawej strony, tylko na samo oczko:). Niektorych plikow niemoge tez w ten sposob zmienic np. : Moje miejsca sieciowe. :frowning:

Coś musiałes usunąć w rejestrze - Ty albo jakiś progos niepożądany. Na to nic nie poradzisz. Albo przywracanie systemu albo re-install windows. :?