Problem z ikonką antivermins (log)

Witam mam problem z ikonka na pulpicie która odnosi się do strony programu antivermins. Nie wiem jak ja usuną, podaje swój log

Użyj narzędzia -> SmitFraudFix (w trybie awaryjnym z opcji 2 )

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners + raport ze SmitFraudFix

cześć, coś chyba poknociłem: )…uruchomiłem komputer w trybie awaryjnym bez opcji obsługi internetu, wyskoczyły mi dwa konta, nie wiem czy tak powinno być Administrator i moje (a ja nie mam hasła ani dwóch kont)…następnie nie wiedziałem co uruchomić:), w każdym razie wcisnąłem 2 i uruchomił się proces killing…ikonki już nie ma więc chyba po problemie ?

Najlepiej podczas wchodzenia do trybu awaryjnego wybierać swoje konto.

To, że ikonki już nie ma nie oznacza że nie ma jeszcze jakiegoś syfu dlatego proszę pokazać nowe logi z:

hej, co do konta to po prostu nie wiem skąd się wzięło to drugie o nazwie administrator w dodatku z hasłem, więc siła rzeczy musiałem się zalogować na swoje.Silent runers nie chcę mi sie odpalić.I nie wiemco to jest to trzecie.

Konto Administrator automatycznie jest tworzone podczas instalacji systemu. Podczas wchodzenia do trybu normalnego może go nie widzisz ale ono jest.

Czy na pewno użyłeś SmitFraudFix z opcji 2?? Jeśli nie to użyj.

Poszukaj plików i folderów zaznaczonych i usuń w trybie awaryjnym, a wpisy w hjt.

Dlaczego nie możesz uruchomić Silenta? O problemach z nim poczytaj tutaj.

Co do c:\rapport.txt. Po prostu wchodzisz mój komputer >>> partycja C >>> klikasz dwa razy na plik rapport.txt >>> z okienka, które się otworzy kopiujesz wszystko i wklejasz do posta.

Po wykonaniu nowe logi.