Problem z ikonkami

Cze mam taki problem.Cos sie stalo z kolorem tla nazw ikonek(pulpit) i sa tez takie jakby cienie i sa troche niewyrazne;/,

Chcem miec taki kolor jak wczesniej to byl chyba przezroczysty i zeby tych cieni nie bylo.Pomoze ktos.?Z gory dzieki

Screen:

mlsnap1.jpg

Spróbuj tak:

Prawoklik na pulpicie -> Właściwości -> zakładka “Pulpit” -> przycisk “Dostosuj pulpit” -> zakładka “Sieć Web” -> odznacz “Moja bieżąca strona główna” i “Zablokuj elementy pulpitu” jeżeli masz zaznaczone -> Ok, Zastosuj, Ok.

Brak przeźroczystości w podpisach ikon na pulpicie Win XP

  1. Mój Komputer >> Właściwości >> Zaawansowane >> Wydajność >> Ustawienia >> Efekty wizualne, zaznaczyć Użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu

  2. PPM na pulpit >> Właściwości >> Pulpit >> Dostosuj Pulpit >> Sieć Web >> zostaw puste pole przy Zablokuj elementy pulpitu, lub PPM na pulpicie >> Rozmieść ikony według >> usuń haczyk przy Zablokuj elementy Sieci Web na pulpicie

  3. PPM na pulpit >> Właściwości >> Pulpit >> Dostosuj Pulpit >> Sieć Web, w zakładce strony sieci Web usunąć pozostałe i wybrać Moja bieżąca strona główna.

  4. Sprawdzić Start >> Uruchom >> regedit HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer czy nie ma tych wartości ClassicShell, ForceActiveDesktopOn, NoActiveDesktop W podkluczach Policies także.

:slight_smile:

marcin13135 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Dzięki wszystko działa. :slight_smile: