Problem z iMeshem

Zainstalowalem pare dni temu imesha i normalnie wszystko chodzilo i sciagalo ladnie pliki. Niestety dzisiaj jak go wlaczylem i chce sciagnać mp3 to mi wywala komuinikat nieprawidlowe imie nie wiem o co chodzi ale jak mi wyszuka mp3 i nacisne dowload to sie pokazuje nieprawidlowe imie ,ale i tak wrzuca mp3 na liste DOWNLOADS ale obok mp3 jest napis pending i nie sciaga wcale. Wie ktos o co w tym chodzi?

a) sprawdź ustawienia programu

b) jak punkt a) nie pomoże, to przeinstaluj pogram i zainstaluj go ponownie. :slight_smile: :slight_smile: :smiley:

a zarejestrowales sie wogoole?

jak 1 raz program sie wlacza to prosi o zalogowanie albo zarejstrowanie =]

jak nie pomaga to reinstalka iMesha… a jak to nie bryka to reinstalka windowsa/linuxa … (jest iMesh pod linuxa? :P)

Pewnie ze probowalem sie zarejestrowac tylko ze wyskakuje mi ze BŁĄD DYSKU. SPRAWDŹ DYSK I UPRWNIENIA DO ZAPISYWANIA/ODCZYTU

Masz pewnie partycje NTFS. Sprawdź, czy na Właściwości dysku, na karcie “Przydział” masz odznaczone “Włącz zarządzanie dyskami” :slight_smile:

No mam tą opcje odznaczoną ale dalej mi nie ściąga nie czaje juz tego nie moge sie wogole zarejstrowac

primo: zacznij najpierw od tego zeby sie zarejestrowac… bez tego nie posciagasz

secundo: sciagnij Partition Magic i jesli masz dysk na ntfs na winXP to zmien na fat32 :wink:

odznacz “tylko do odczytu” we właściwościach folderu w którym masz iMasha

Zrobilem wszystko tak jak mi kazaliscie zarejestrowalem sie, odnaczylem tylko dla odczytu itd wszystko to co poradzislcie ale dalej obojetnie jaki plik bym nie dal na liste DOWNLOADS to zawsze jest Queued. Dziwie sie najbardziej bo normalnie to mi wyszukuje wszystkie pliki. tylko nie sciaga ich potem. Jak wyszuka cos to klikne na to dwa razy to obok mi sie pojawawia napis NIEPRAWIDŁOWE IMIĘ ale dodaje to co chce na liste DOWNLOADS tylko ze tam sie dalej nie sciaga. Teraz to juz kompletnie tego nmie czaje. Caly czas mialem kaaze ale ona cos mi odmowila posluszenstwa dlatego zainstalowalem Imesha

W związku z tym że jeteś w sieci wysoce prawdodpodobne jest to że admin poblokował porty na których działają programy typu p2p.

Napewno nie bo 4dni temu jakoś mi dzialalo i mp3 i ine pierdoły mi sie ściągały. Coś z dnia na dzien sie zrypało:(((((

Hmmm admin tez człowiek i w końcu mogła mu się skończyc cierpliwość i po kilkuset skargach innych userów na zapychanie łącza i mierny transfer w końcu zdecydował sie na ten krok. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

No nie wiem bo inne programy typu p2p mi dzialają isciagają piliki z neta