Problem z implementacją flash na www

witam!

stworzyłem proste menu w programie “123 flash menu” i w ten sposób powstały dwa pliki w formatach .swf i .fmp. I teraz pytanie - który umieścić w katalogu www?

I druga sprawa - w “123 flash menu” jest taka zakładka “publish setting”, w niej skrypty “flash html” i “function scripts”. I tu powstaje dylemat - który umieścić w dokumencie html i w jakiej sekcji body czy head"

skrypty mają taką postać:

flash html:

This text is replaced by the Flash movie.

var fo = new FlashObject(“menufotk.swf”, “dynamic glass”, “600”, “32”, “6”, “#004E98”);

fo.addParam(“menu”,“false”);

fo.addParam(“quality”,“best”);

fo.addParam(“salign”,“LT”);

fo.addParam(“scale”,“noscale”);

fo.addParam(“wmode”,“window”);

fo.write(“dynamic glass_id”);

function scripts:

Próbowałem umieszczać te skrypty w różnych miejscach w dokumencie html, ale efekt jest ciągle te sam - brak objektu przy edycji html.

Może ktoś kiedyś miał podobny problem i wie jak z tego wybrnąć?

Pozdrawiam!

Shen.

Najelpiej zrób tak:

Włacz zajączka 4.1(ściągni sobie) i tam masz takie coś u góry taki znaczek flasha kliknij w to i tam wpisz ścieżka z komputera do pliku SWF i wtedy wygeneruje Ci się kod ja tak kiedyś robiłem ponieważ teraz używam Macromedia Flash 8

Pozdrawia

oki zrobilem to samo w edhtml-u i grafika flash się pojawiła, teraz jest tylko problem z odwołaniem dla przycisków bo najprawdopodobniej źle wpisałem adresy np. http://linki.htm, gdy plik leży na serwerze w katalogu głównym, no i nie podałem targetów, ale nie wiem czy to jest ważne?