Problem z indeksem wydajności po zainstalowaniu Sp1 v.668

Witam problem taki jak w temacie mianowicie po instalacji service packa nie ma możliwości sprawdzenia indeksu systemu Windows. No i w miejscu gdzie jest podana szybkosc procesora i pamieci ram pisze “niedostępne” w czym jest problem??

Hehe też nielegalna wersja sp1 :lol: Masz fart, ze ci system działa mi wysiadl całkowicie :stuck_out_tongue:

p.s. W czym problem? Hm… Poczekaj na wersje oficjalną albo daruj sobie sp1…

u mnie tez to jest - widac ze to normalne - mam oryginalna Viste Home Premium. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje ale u jednych wlasnie jest tak jak opisales a u innych normalnie pisze i nie ma problemow

W tym tygodniu chyba ma sie ukazac SP1 RC do publicznej dostepnosci

no dziwny to troszq problem ale kiedyś na wcześniejszym service packu (chyba v.275) to indeks działał w porządku…

No robi się ciekawie. Jak spierdykają ten SP1 to będzie nagła śmierć Visty i będzie dziura aż do 2010 :lol:

Heh ostatni stabilny v658 :smiley: Pewnie grzebią w kodzie żeby piratów “odciąć” i stąd to zamieszanie - skończy na tym, że z 88mln sprzedanych kopii wyłączą 60% bo pewnie tyle to kompy preinstalowane :smiley: i będzie nagła śmierć…

Osobiście nie instaluje tego i chyba nawet publicznej bety bo szkoda mi robić format a czytałem, że są kłopoty z instalacją itd.itp.

ja zainstalowalem ten co byl dostepny na sieci p2p - to ze moze szybciej chodzil komp to prawda ale czesto mialem niebieski ekran bledu :frowning:

a nie wie ktos czy sa jakies pliki odpowiedzialne za wyswietlanie sprzetu??