Problem z inst. orange be na windows 7 rc

Witam posiadam zainstalowanego Windows 7 rc x64 i w żaden sposób nie mogę zainstalować internetu Orange be.Wiem ze nie ma jeszcze sterowników pod windowsa 7 próbowałem zainstalować oprogramowanie z Windows visty ale już w stadium instalacji wtedy kiedy są instalowane sterowniki do modemu windows 7 wyświetla o błędzie instalacji sterowników.I tu jest moje pytanie czy znacie jakiś inny sposób żeby zainstalować owy ten internet na windows 7 rc (próbowałem już wszelkich rodzaji wersji sterownkiow,trybów zgodności i zawsze to samo) mój modem to: GlobeTrotter module 3G+ Modem.

Za wszelka pomoc dziękuje

Powiem jeszcze jedno ale to poza tematem M$ postarał się Windows 7 jest tak samo dobry i sprawny jak XP (Vista ich jednak czegoś nauczyła czego: ze vista do błąd i trzeba zrobić lepszy i równy system windowsowi XP

…mam podobny problem ale z iPlusem i modemem Huawei E230. Równiez próbowałem instalować w wersji 64bit ale bezskutecznie.

Zastanawia mnie fakt, czy w wersji 32bitowej udałoby się to zainstalować… hmmm??

1.To głupota. XP niezamulony chodzi o niebo lepiej i szybciej a speed w przeglądaniu katalogów jest nie do ocenienia :slight_smile: Win 7 jest jak Vista, może trochę szybszy :slight_smile: ale funkcjonalny.

A spróbuj instalator programu odpalić w trybie zgodności + w trybie administratora-sterowniki ZAWSZE instaluję sie w trybie admina-tylko on ma do tego prawa :wink:

Każdy ma swoje zdanie i doświadczenie z systemem.Ale nie oto chodzi jest inny temat zeby o tym pogadać:)

A co do twojej porady również próbowałem wcześniej. :wink:

na wersji 32 bitowej Winowsa 7 mój iPlus zainstalował się bezproblemowo…

Popatrz tu:

http://forum.notebookreview.com/showthread.php?t=378975

Sprawdzałem dawno stery z tej strony.Dałem sobie spokój poczekam jak wyjdzie Windows Seven RTM i orange zrobi oficjalne drivery pod niego. :slight_smile: