Problem z instagramem

Na wstępie mówię, że to raczej nie ta kategoria wiec prosiłbym o przeniesienie do odpowiedniej gdyż nie zbyt wiem pod jaką podpiąć ten problem. A więc teraz do rzeczy. Kupiłem niedawno konto na instagramie lecz niestety właściciel nie podał mi do niego e-maila gdyż jest to jego prywatny. Wszedłem w ustawienia, zmieniłem nazwę, hasło, email na swoje i włączyłem uwierzytelnianie. Dzisiaj loguję się na konto wpisując swoje dane i nagle wyskakuje komunikat aby potwierdzić swoją tożsamość z tym, że dane na które ma przyjść kod z instagrama są tamtej osoby. Dlaczego tak się stało skoro wszystko zmieniłem na swoje, włączyłem uwierzytelnianie ? Pisałem do supportu instagrama jednakże wątpliwe aby odpowiedzieli :confused: wie ktoś może w czym problem ?

Było nie kupować lajków…

Pewnie Instagram wychwycił, że to jest jakaś “kradzież” / “włamanie”.

nie zostały kupione lajki a po prostu konto dla firmy kupione. Dlaczego po zmianie danych na swoje i włączeniu uwierzytelniania to konto dalej chce potwierdzenia tożsamości na starych danych ?

Pewnie w tle Facebook cofa zaufany mail do logowania / uwierzytelniania.

próbowałem z uwierzytelnianiem i wygląda to tak, że jeśli loguję się z nowego urządzenia to otrzymuję prawidłowo sms z kodem oraz normalnie na email przychodzi komunikat o nowym logowaniu

Napisałeś do nich że kupiłes konto łamiąc licencję i regulamin ? :smiley:

Regulamin fb z tego co kojarzę nie jest aktem prawnym w Polsce. Kupowanie takiego konta jest jak najbardziej legalne(pod warunkiem, że nie naruszasz w ten sposób wizerunku jakieś konkretnej osoby). Korzystanie z takiego konta jest już tematem śliskim, bo dużo zależy od tego do czego ma posłużyć