Problem z instalacją Adobe Reader 9.3

Kiedy włączam instalke Adobe Readera wyskakuje mi informacja ‘Program iNOSSO ® przestał działać’ i na tym instalacja sie kończy. Jak rozwiązać ten problem? System operacyjny to Vista 64-bit.

Gooooogle.

Może wartałby się kolego zapoznać z tajnikami języka polskiego, zanim będziesz rzucał jakże cenne uwagi w stylu ‘google’ bo chyba nie do końca rozumiesz to co czytasz. Tyczy sie to szczególnie przypadków kiedy Twoja wybitnie cenna odpowiedź nie ma nic wspólnego z opisanym problemem. Jeśli nie rozumiesz o co mi chodzi to objaśnie troszkę jasniej - ja NIE szukam jakiejś tam wersji Adobe Readera tylko MAM PROBLEM z instalacją tego programu.

PS. Coby nie było, że tylko sie czepiam dodam, ze odwiedziłem Twój link, ściągnąłem proponowaną tam wersję programu i… tadam tadam… dalej mam problem z instalacją.

Na stronach Adobe’a (wyobraź sobie kolego Loookash89, że odwiedziłem ich forum zanim zgłosiłem sie tutaj :wink: ) znalazłem dwa rozwiazania, które nie pomagają, a zalezy mi na posiadaniu tego programu. Pomoże mi ktoś rozwiązać tą sprawę? (tylko bez komentarzy ‘szukaj w google’ itp.)

To trzeba było pisać o tym wcześniej(bo Twój pierwszy post zawierał tyle informacji co i mogę z gwiazd wyczytać). :x

to??

Sprawdź to http://ardownload.adobe.com/pub/adobe/r … _en_US.msi .

PS.

to jest ten sam link co dał Loookash89 ,ale widzę że jego link nie działa, przez spacje która się pojawiła w pewnym miejscu w jego linku.

Chyba jestem slepy jak sowa bo przeglądałem tamten wątek i nie zauważyłem tego linka. W każdym razie działa. Dzieki :wink:

Bo tego linku nie ma w tamtym wątku.

Chodziło mi o wątek na forum Adobe, w którym pojawil sie ten link.