Problem z instalacją - aktualizacją Win 8 Pro

Witam , dawno mnie tu nie było , ale pamiętam że zawsze można było liczyć na waszą pomoc drodzy forumowicze :wink:

Własnie  kupiłem nowego lapka z preinstalowanym systemem , chciałem go aktualizować względnie zainstalować czysty win 8.1 i tu jest problem;

  • instalator woła klucz , a na nalepce go niema

  • użyłem dwóch programów do odnalezienia go (  1 pokazuje klucz produktu , 2 klucz cd oba się różnią - oba są nie poprawne) :frowning:

I tu mam wielką prośbę o sprawdzony program;-p

Z góry dzięki za pomoc.

PS. sorki za błąd ale alt z s dla wstawienia polskiego znaku jakos nie działa i wiesza mi komp.hehe ;-(

hej

Jaki miałeś zainstalowany system?

Hej Win 8 Pro x64 właśnie sciągam aktualizacje do win 8.1 z winstore może tak da radę.

Klucze Windows 8 i 8.1 nie są zamienne. Aktualizacja za sklepu zadziała.

ok dzięki :wink: a co z tym altem hehe nie działa mi z ,s’’ ale inne polskie znaki wchodzą bez mydła?

Na marginesie jest mi wstyd kiedyś z win 7 sam udzielałem pomocy ale po dłuuuuuuższym czasie mam pustkę w głowie hehe;-)

Aktualizacja musi zadziałać, jak dotąd nie miałem z kluczami problemu o ile ktoś nie bawił się nimi przed aktualizacjami, ale po aktualizacji polecam jak będziesz chciał win 10 narzędzie: media creation tool ze strony ms, gdyż najnowsza kompilacja bezpośrednio się ściąga omijając WU.

Może jakaś aplikacja zajmuje ten klawisz s. Spróbuj wyłączyć wszystkie zbędne programy z autostartu. Swego czasu było tak bodajże z “ć” i sterownikami catalyst od AMD.

ok dzięki wielkie na razie pozostanę przy 8-ce póki nie nadrobię zaległości co do 10 hehe

Czy już minął okres niemowlęcy tzw.:wink:

o to może być to bo mam procka od AMD;-)

catalyst control center , coreshredder i qlbcontroller - są potrzebne bo to mam nadal w autostarcie?

  • stery synaptic od tuchpada

Rozumiem , że przy aktualizacji do 10 otrzymam windowsa pro tak jak mam teraz?

Widzę, że jakiś lapek HP.

http://helpdeski.pl/brak-litery-s-komputer-hp/

 

Co do aktualizacji systemu jak masz pro to W10 też będzie w wersji pro.

tak Hp znowu się wkopałem hehe . dzięki