Problem z instalacją Androida na Virtualbox

Postanowiłem zrobić maszynę wirtualną z Androidem, bo emulatory są uciążliwe dla sprzętu i bardziej awaryjne, ale Virtualbox każe wyłączyć akcelerację gdyż nie jest wspierana. Robiłem to już w czasie instalacji Windowsa XP, ale tym razem nie mam we wskazanym miejscu tych ustawień co wcześniej i nie mogę również ustawić więcej rdzeni procesora jak w poradniku na YouTube.

eee, te Androidy x86 to szajs jest. Jak chcesz się pobawić na Androidzie, a masz np. iPhone’a to lepiej zrobisz, jak popytasz znajomych, czy mają jakiś nieużywany telefon. Jeśli tak, to go sobie zabierz i się tak pobaw.

Mam Xiaomi Redmi 6A, ale na laptopie chcę mieć awaryjnie. Mam też trochę gier na Androida w które lepiej się gra myszką. Z emulatorów działających bez wirtualizacji próbowałem SmartGaGa i Xeplayer. Ten pierwszy jest bardzo niedopracowany przy np. Nox app player i po majowej aktualizacji wyskakuje przez niego niebieski ekran z koniecznością restartu Systemu, a drugi jakoś muli podobnie do starego Samsunga Galaxy Trend Plus mimo, że ma ponad dwa razy więcej Ramu i tylko ćwierć zajęta, tak jakby to był również urok Androida 4.2–4.4. Nie uważam że Android x86 jest taki zły jak sądzisz, tym bardziej że w większości poradników jakie oglądałem jest właśnie x86. Sprawdzę czy ta opcja wróci ze starszą wersją VB i dam znać

Jak wycofałem wersję VB do 6.0.14, akceleracja wróciła w ustawieniach, ale teraz kolejny problem z instalacją. Twierdzi że mam niekompatybilny procesor.