Problem z instalacją aplikacji Nero 7 Premium

Nie mogę zainstalować żadnego Nero :frowning: . Próbowałem już z wieloma productami począwszy od Nero 6,7 i 9 . Podczas instalacji występują jakieś problemy . Raz pisze “File is corrup” albo przy różnych instalkach "plik cabinet “…” jest uszkodzony lub problem z paklietem. Już sciągnąłem 10 wersji ze strony nero.com i nie zamierzam ciągle pobierać nowe bo nie wierze żeby każda instalka była zła.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … l+2.2.0.37 jeżeli miałeś kiedyś nero to usuń po nim wszystkie śmieci :!: :!:

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Nero ma to do siebie, że nie wystarczy poprzedniej wersji odinstalować za pomocą “Dodaj/Usuń programy”, żeby zainstalować nową wersję. Przed instalacją NOWEGO Nero musisz wcześniej odinstalować STARE Nero za pomocą samego Nera. Instalka NOWEGO Nera nie usunie poprzedniej wersji do czysta. A najlepiej tak jak pisze kolega wyżej: “Nero General Clean Tool”.

Wcześniej nie miałem żadnego zainstalowanego Nero. Nie weim dlaczego ale najpierw program Nero musiałem rozpakować 7zip-em a pozniej po próbie instalacji jesli wyskakiwali bledy musialem reczniej kopiowac pliki *cab. I nie wiem dlaczego wlasnie w ten sposob udalo sie zainstalowa a nie przez program automatycznie.