Problem z instalacją ArchiCAD 12 PL pod vistę

Otóż mam ArchiCAD’a 12. Mam vistę ultimate. Na dokumentacji pisze że działa pod ten system. Jednak to nie prawda. Pierwsze co się uruchamia to takie intro, gdzie w chodzi się w zakładkę instaluj, a potem naciska się przycisk “instaluj”. Potem jest znaczek czekania. Kiedy znaczek znika powinna ruszyć instalacja, a on po prostu znika i koniec. Intro dalej się wyświetla, a instalacja nie rusza. Przekopiowałem instalkę do kolegi pod xp - nie było żadnego problemu. Co mogę zrobić, aby zainstalować ten program?

Uruchomić w trybie zgodności z xp?

próbowałem, nic z tego

Spróbuj uruchomić installkę bezpośrednio z płyty, pomijając menu autostart.

już tak robiłem, nic z tego…

Może wyłącz na czas instalacji UAC.Ewentualnie uruchom instalkę przez PPM “uruchom jako administrator”,nadasz sobie wyższe uprawnienia.

nic a nic, lipa kurna, ciekawe teraz jak projekt zrobię na następny zjazd… ach tam , czy wszystko musi zle sie ukladac

Dodane 11.10.2009 (N) 8:33

moze ponowna instalacja visty ultimate by pomogła?

Nie sądzę żeby to pomogło,narobisz sobie roboty.Czytałem na oficjalnej stronie programu o podobnych problemach z wersją 10 na Viście,zalecali pobranie jakiejś łatki,podobno wersja,którą ty posiadasz eliminuje ten problem,jak widać jest to nieprawda.W tamtej poradzie pisało też o próbie uruchomienia instalacji bez interfejsu graficznego.Próbowałeś instalować w ten sposób:PPM na napęd z płytą->eksploruj->znajdź plik “setup” i z dwukliku uruchom go.Może przejdzie.Możesz też zrobić to z uprawnieniami “uruchom jako Administrator”.

Może zajrzyj jeszcze na tą stronę,tłumaczenie “Google”-> Klik ,problem pasuje do wzmianki o “Java”.

Powiem Panom tak, działa! !!