Problem z instalacją ATI Multimedia Center

Witam serdecznie,

mam problem z instalacją _ ATI Multimedia Center _. Wszystko (tak naprawdę przez mój problem w sumie nic nie zainstalowałem) robię tak jak trzeba… po kolei. Po wejściu na stronę http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/mmc9-16.aspx pobieram po kolei najpierw: DAO/MDAC (“Windows Media Encoder 9 DAO/MDAC”) - tu problemów z instalacją nie było, ponieważ przebiegła samoczynnie i automatycznie, - a następnie: DVD/DTV Decoder ["ATI Decoder Update Wizard (580KB) used to validate a supported original ATI Install CD. Once validated, the download of DVD and/or DTV Decoder will begin. (DTV decoder only installed on HDTV Wonder. DVD decoder only installed when using a supported ATI graphics card.)]. Po uruchomieniu tej instalacji pojawia się informacja: “Enter Location of your ATI CD”. Wkładam więc płytę od mojej karty graficznej: ATI Radeon HD 2600 PRO (model: Gigabyte GV-RX26P512H), wskazuję jej lokalizację, a ku mojemu zdziwieniu pojawia się po chwili informacja, że: “Valid ATI CD not found”. Płyta jest oryginalna więc nie wiem czemu taka informacja się pojawia. Czy może jest jakaś inna płyta jeszcze do tego? Proszę o pomoc i wyjaśnienie mi tego problemu. Bardzo chciałbym móc zainstalować ATI Multimedia Center.