Problem z instalacją autodesk land desktop 2007

problem mianowicie polega na tym, ze sa dwa obrazy cd plyt instalacyjnych, pierwsza plyta jest ok, tzn idzie instalacja jak nalezy, kiedy pojawia sie zapytanie o cd2 - instaluje w napedzie cd2, i nic moge jedynie podejzec pliki znajdujace sie na plycie( a jest tylko jeden maly plik w formacie .mid i folder Bin, nic z tym nie moge zrobic, tylko anulowac instalacje.

Prosze o pomoc !

Nie wiem skąd wziąłeś tę obrazy płyt, pierwsze się spotykam żeby produkt firmy Autodesk był na 2 płytach, a parę ich mi się przewinęło przez kompa :slight_smile:

Być może plik .iso jest uszkodzony często się zdarzają śmieci w necie :slight_smile: ostatnio też miałem problem z instalacją ich programu, który ściągnąłem z netu.

Napisałeś, że “nic nie możesz tylko podejrzeć pliki” możesz napisać coś więcej tzn czy wyskakuje jakiś błąd, instalacje zdaje się trwać wieczność…

Napisz coś więcej może coś poradzę :slight_smile:

Pozdrawiam

program pobrałem z emule.

Problem polega na tym ze w momencie zainstalowania 2cd i potwierdzenia , nic sie nie dzieje , instalacja tkwi w tym samym miejscu, wolajac caly czas o potwierdzenie załadowania 2cd, instalujac angielską wersję LDT 2005 mam ten sam problem, dotychczas używałem GEODESKI 2005, jest to LDT tylko że przerobione przez Autodesk Polska i też miałem 2cd lecz tu nie bylo żadnych problemów z instalacją.

Troche to dziwne bo ściągnąłem aż 3 wersje Land Desktop 2007 i z każda z nich mam problem. :frowning:

zadzwoń do Polskiego oddziału Autodesku, przyjadą do domku/firmy i Ci wszystko zainstalują bez jakichkolwiek problemów