Problem z instalacją Baterry Miser

Witam, szukam porady.Gdy instaluję program do laptopa Baterry Miser Kaspersky 7.0 blokuje mi plik : gameThief.Win32.OnLinesGames. i wykazuje go jako trojana. Po odpaleniu laptopa wyświetla mi że nie może zlokalizować pliku dll z tego programu Baterry Misery. Czy ktoś wie o co chodzi?

gameThief.Win32.OnLinesGames to prawdopodobnie jest nazwą trojana, a nie nazwą pliku. Napisz raz jeszcze nazwę pliku, w której Kaspersky widzi tą infekcję. Być może jest to właśnie ten plik DLL, Kaspersky dodaje go do kwarantanny lub też blokuje mu dostęp, stąd też ten komunikat o braku tego pliku DLL. No ale sprawdź w jakim pliku Kaspersky widzi tego trojana, wtedy będziemy mieli pewność czy chodzi o ten sam plik DLL.

Jak będziesz znał nazwę pliku to przeskanuj go tymi multi-silnikowymi skanerami on-line:

http://virusscan.jotti.org/

i dla pewności:

http://www.virustotal.com/pl/

Jeżeli okaże się, że plik jest czysty (Kaspersky na pewno coś wykaże), to dodaj ten plik do listy wykluczeń monitora antywirusowego i skanera. Ewentualnie na czas instalacji Battery Misera wyłącz monitor antywirusowy Kaspersky’ego.

Kaspersky pokazuje blokowanie “trojan-gameThief.Win32.OnLinesGames” a po włączanie komputera jest właśnie uwaga

“can’t find batterymiser.dll.” Z problemem sobie jakoś poradziłem bo odinstalowałem ten program i jadę na Windowsowskim w opcjach zasilania. Dzięki za pomoc. Trojana i tak sprawdzę na tych stronkach co podałeś.