Problem z instalacją BB FlashBack 2.0

Instalowałem ten program wyskoczył jakiś błąd , anulowałem instalację . Chce zainstalować ponownie , instalator rozpakowuje pliki a potem pisze ze program jest juz zainstalowany . Wszystko usunalem z dysku recznie bo nie bylo w dodaj i usun programy , w rejestrze nie moglem znalezc zadnego wpisu od tego programu . Ogolem wszystko co znalazlem - usunalem . Jak mo ge zainstalowac ten program?

Przeczyść rejestr CCleaner’em.

Sprawdź czy jest ten program w dodaj lub usuń programy a najlepiej jak sprawdzisz to i odinstalujesz jak jest za pomocą programu Revo Uninstaller a rejestr przeczyścisz za pomocą CCleaner lub/i Wise Registry Cleaner

Czy nie napisałem że nie ma go w dodaj i usuń , moze bys tak poczytal posty zanim na nie odpowiesz

Może przywracanie systemu pomoże ?

Start => wszystkie programy => akcesoria => przywracanie systemu i przywróć system sprzed dnia w którym instalowałeś ten program. Nie usunie to Ci żadnych danych itd. a proces ten można odwrócić. Najlepiej jeszcze zanim zrobisz te przywracanie utwórz punkt przywracania systemu.

Jak nie pomoże przywracanie systemu to:

Zainstaluj program co podałem w poście wcześniej, czyli Revo Uninstaller i sprawdź czy ten program widzi ten program co nie idzie go zainstalować. Potem jak znajdzie, to daj na odinstaluj, tryb rozszerzony. Po odinstalowaniu (jak się uda) przeskanuj rejestr programem Wise Registry Cleaner.

me@djohnsc ma rację, dopowiem tylko, że opcję usuwania pozostałości po programach ma również RegSupreme Pro.

Może i być, ale ukryty! Najlepiej zobacz w CCleanerze, bo wyświetla wszystkie, łącznie z ukrytymi.

Problem rozwiązany . Troche było kombinowania ale jakoś się udało .