Problem z instalacją Bing Bar'a

Witam serdecznie. Chciałem zainstalować sobie Bing Bar (część pakietu Windows Live Essentials Wave 4 beta) jednakże po zainstalowaniu pojawiła się informacja o błędzie - dodam, że reszta aplikacji wchodzących w skład pakietu zainstalowała się i działa bez zarzutu. Poszukałem trochę i znalazłem także oddzielny instalator Bing Bar’a jednakże i tutaj pojawił się błąd i program nie został zainstalowany. Bardzo proszę o pomoc. Dodam, że mój laptop spełnia wymagania sprzetowe pakietu Windows Live Essentials Wave 4, a przeglądarka jakiej używam, to Internet Explorer 9. Powiem jeszcze, że podczas instalacji żaden program typu IE, WMP, i składniki pakietu Windows Live nie były włączone.

Błąd o treści “błąd” niestety nikomu wiele nie powie, jaki konkretnie błąd wyskakuje? Treść komunikatu?

Windows Live Essentials Beta:

Installation details

Windows Live Essentials couldn't be installed. To try installing again, click Try again.

Couldn't install programs

Couldn't install these programs: Bing Bar

An unknown error occured.

Error: 0x80040705

Source: PackageInstallTask

Instalator paska Bing Bar:

Błąd

Podczas instalowania wystąpił błąd. Ponów próbę instalacji.

Tak więc @Spectator jest to według mnie "Błąd o treści < >", bo nawet sam instalator twierdzi, że jest to: “unknown error occured”.

No i praktycznie sam sobie podałeś rozwiązanie, wystarczyło wpisać w google kod błędu i masz sporo rozwiązań, przykładowe znajduje się tutaj:

http://www.google.pl/url?sa=t&source=we … aQAmKo9Kkg

Gdybym tylko rozumiał po angielsku to nie byłoby problemu :confused: