Problem z instalacją BlueSoleil!

Podczas instalacji wyświetla się komunikat: “nie przeszło testów zgodności z systemem Windows XP umożliwiających uzyskanie logo Windows” i mam do wyboru “Mimo to kontynuuj” oraz “ZATRZYMAJ instalację”. Jeśli wezmę mimo to kontynuuj to za chwile wyskakuje następne identyczne okienko i po kilku takich oknach instalacja została zakończona pomyślenie jednak nie da się korzystać z opcji (program jest zawieszony nie do użytku). Instalowałem już różne wersje 1.6, 2.3 i 5.3! Po każdej instalacji odinstalowałem program czyściłem rejestr oraz usuwałem ręcznie pozostałe pliki! Dodam że posiadam SP3!

Mi wystapił krytyczny błąd systemu po zainstalowaniu. Nie wiem dlaczego.

A może ktoś zna program o podobnych opcjach??? :smiley:

Mi po zainstalowaniu działa ok, po restarcie kompa już przestaje i nie może znaleź urządzenia. Podczas instalacji nie może znaleź jakiś plików systemowych.

Z tego, co wiem, to jeśli posiada się dokupiony ( nie wbudowany) Bluetooth, to XP sam wyszukuje i instaluje sterowniki, chyba, ze się mylę…

Hmm mi sam nie mógł znaleź , musiałem włożyć płyte z oprogramowaniem do urządzenia ale i tak nie trzeba bylo nic instalować i teraz działa ok