Problem z instalacją BlueStacks Windows 7 Ultimate Edition


(Matimaster166) #1

Witam,

Jakiś czas temu zainstalowałem BlueStacks i wszystko było ok. Wczoraj potrzebowałem zmienić ID urządzenia w nim i kolega doradził mi, żeby m.in. wyczyścić w rejestrze wpisy z BlueStacks. Zrobiłem to i po tym program nie chciał się uruchomić. Chciałem go odinstalować, lecz w menu Start nie było go ani w Panelu sterowania. Chcąc zainstalować program od nowa, w połowie instalacji wyłącza się instalator i nic. Przy instalowaniu za pomocą instalatora offline wyskakuje, że jest zainstalowana inna wersja programu i też się wyłącza. Czy ktoś może mi pomóc?


(Bogdan_G) #2

To powinno naprawić ścieżki dostępu: http://support.microsoft.com/fixit/pl Kliknąć na obrazek Windows a poniżej w Automatyczne diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z plikami i folderami w systemie Windows. Jest też do naprawy skrótów opcja fix shortcuts w tym: http://www.instalki.pl/programy/downloa ... iller.html


(Matimaster166) #3

Nie pomogło niestety. Chodzi mi o rozwiązanie, które pomoże mi usunąć całkowicie poprzednią wersję programu z systemu, abym mógł zainstalować od nowa.


#4

mateuszdros , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038


(Bogdan_G) #5

Jednak nie wszystko jest usunięte w rejestrze, skoro instalator pobieranego widzi poprzednika. Sprawdziłbym, czy w geek uninstaller portable wyświetla się ta pozycja z BlueStacks. Gdy tak, to on usunie nawet przez wymuszenie i lepiej niż systemowy usuń. Gdy nie, to trzeba wyszukać wszystko BlueStacks w systemie i użyć Max Delete. http://www.instalki.pl/programy/downloa ... elete.html Przy restarcie nie będzie tego i dopiero wtedy można usunąć w rejestrze wszystko, co BlueStacks. Potem użyj JetClean.


(Matimaster166) #6

Geek nie widzi tego programu, wyszukiwanie Bluestacks w systemie nie zwróciło żadnych wyników, w rejestrze nie pokazuje żadnych wyników o nazwie Bluestacks (używając regedit jak i jv16)... chyba, że ktoś z Was zna inny dobry emulator Androida to by rozwiązało problem :slight_smile:

EDIT: Jednak jv16 znalazł jakieś wpisy, ale nie mogę ich usunąć:

http://screenshotuploader.com/s/01/t4uSXhh6j