Problem z instalacją Bluetooth RC na LG KS360 Etna Pomocy!

Witam! Mam problem z zainstalowaniem aplikacji BluetoothRC na telefonie LG KS360 pojawia się komunikat"Nie można zainstalować pakietu BluetoothRC, ponieważ upoważnienie javax.microedition.io.connector.bluetooth.client jest niedostępne na tym użadzeniu. -58 Aby uzyskać dalsze informacje skontaktuj się z operatorem." I co ja mam zrobić aby dało się zainstalować? Posiadam plik .jad oraz .jar.

Mam ten sam problem, a dla mnie obsługa kompa przez bluetooth to niestety rzecz ważna… :frowning:

Przy instalacji po stronie telefonu => brak upoważnienia javax.microedition.io.Connector.bluetooth.client na tym urządzeniu…

Każą skontaktować się z operatorem… Cóż, dzwoniłem do Plusa ale powiedzieli, że operatorzy nie mają tu nic do gadania, więc spróbuję w LG. Prosiłbym jednakże o jakieś podpowiedzi i sugestie :roll: co to może być? Brak biblioteki Javy (klasy)? Da się jakoś to dograć…? Dla mnie bez sensu jest wypuszczanie na rynek telefonu z bluetooth i obsługą Javy bez odpowiednich klas, bo żadne softy z potrzebą klasy klienckiej nie będą działały :?

Pomocy please… :smt010

Na tym telefonie nie działają żadne aplikacje wykorzystujące BT.