Problem z instalacją Comodo Firewall Pro 3.0.25.378

Witam

Od wczoraj próbuję zainstalować Comodo Firewall Pro 3.0.25.378 , jednak bez rezultatów.

Na samym początku wyskakuje info:

ps. dodam, że wcześniej miałem Outposta, którego odinstalowałem i wyczyściłem go w rejestrze

Następnie po kliknięciu TAK i potwierdzeniu licencji w trakcie instalacji wyskakuje komunikat:

ps. próbowałem zainstalować wersję 2.4 i mimo wyskoczenia tego pierwszego komunikatu, instalacja przebiegła pomyślnie.

Instalki pobierałem zarówno z vortalu DP jak i oficjalnej strony.

Proszę o pomoc

system Windows XP Pro 32bit

Przeczyść dobrze rejestr Ccleanerem lub RegCleanerem, ewentualnie ręcznie.

Ponownie zainstaluj program.

Czyściłem jednym i drugim ale nadal nie da rady zainstalować COMODO. Wyskakują te same komunikaty

Sprawdż w services.msc jakie masz uruchomione usługi, szukaj zwłaszcza czegoś z helper lub nazwą firewall’a w nazwie (np. COMODO Firewall Pro Helper Service).

Sprawdź czy masz włączony antywirus (proponowałbym wyłączenie go na czas instalacji)

Nie bardzo wiem czemu ale Comodo nawet po odinstalowaniu pozostawia jakiś proces.

Druga możliwość - sprawdź czy nie masz zainstalowanych kilku wersji firewall’a - (w start programy widzisz tylko najwnowszą) - przeszukaj dysk w poszukiwaniu plików o nazwie zawierającej nazwę firewall’a.

Sprawdź też jakie wpisy masz dodaj usuń programy (panel sterowania) i w razie czego też odinstaluj.

Dzięki utrivv , pomogło jedynie: