Problem z instalacją Comodo Internet Security Premium

Gdy instalacja dochodzi do 99% wyskakuje informacja nie można zainstalowac COMODO Internet Security Premium Błąd: 1603 .Błąd krytyczny podczas instalacji.Gdy instalacja jest jeszcze w fazie około 70% i wchodzę do folderu wszystkie pliki są normalne natomiast gdy dochodzi już 99% wszystkie pliki znikają.

Instaluje wersje 8.0.0.4344 komputer jest po formacie mam zainstalowanego ccleaner’a nie mam innych programów zabezpieczających posiadam win 7 64 bit’y.Gdy wchodzę w centrum akcji pisze mi aby zaktualizował comodo ręcznie za pomocą comodo antivirus.

post-271045-0-29793000-1419853355_thumb.

cześć plastyka90- za mało podajesz informacji np. którą wersję CIS instalujesz, czy wcześniej miałeś zainstalowanego CIS-a i jaką wersję, czy oprócz Comodo są zainstalowane inne programy zabezpieczające, a jeżeli były czy prawidłowo je odinstalowałeś (brak po nich śmieci)?  

Czy windows był aktualizowany- ilu bitowa wersja windowsa (32- 64bit)?

Dzięki, napisałem już to o co mnie prosiłeś .

Rozumiem, że wcześniej nie miałeś CIS-a na kompie. Czy obecnie system windows funkcjonuje poprawnie i czy działa internet?

Na początek zapewne już coś zostało zapisane na kompie po próbie instalacji

dlatego w panelu sterowania >Opcje folderów> zakładka “widok”<  odznaczyć"ukryj chronione pliki foldery,? OK

przeszukaj ręcznie w plikach (dysk-C) pozostałości lub fragmenty po COMODO w windows 7 wewnętrzna wyszukajka jest mało efektywna

Wejdź we właściwości “Połączenie lokalne” i w zakładce “Sieć” czy są pobrane jakieś składniki sterowniki COMODO -odinstaluj gdy są.

Zaznaczyć >opcje folderów "ukryj chronione pliki foldery… 

Pobierz Wise Reg ale z linku po prawej stronie “Wszystkie wersje” może być portable.http://www.dobreprogramy.pl/Wise-Registry-Cleaner,Program,Windows,13347.html

 

W trybie awaryjnym  uruchom Wise i przeczyść system

w trybie normalnym popraw CCleaner  (w obu przypadkach uruchom jako administrator) -restart i pobrać plik instalacyjny

skąd pobierasz plik instalacyjny CIS ? -do pobrania   https://forums.comodo.com/news-announcements-feedback-cis/comodo-internet-security-8004344-is-released-t108553.0.html

ponowić instalację i napisz jak poszło