Problem z instalacją CorelDraw X4

Witam, mam pewien problem z zainstalowaniem Corela X4. Otóż podczas instalacji wyskakuje mi komunikat:

The feature you are trying to use is on a CD-Rom or other removable disc that is not available.

program instaluję z płytki na (płytce są pliki których wymaga program) wybieram odpowiedni plik i klikam OK, po chwili pokazuje się to samo i tak chyba z 10 razy. Po zakończeniu instalacji pojawia się napis:

“system nie został zmodyfikowany. Aby dokończyć instalację później, ponownie uruchom kreatora. Źródło instalacji dla tego produktu nie jest dostępne. Sprawdź czy źródło istnieje i czy możesz uzyskać do niego dostęp”

komunikat ten wydaje mi się wogóle bezsensowny, gdyż instaluje ten program bezpośrednio z płyty CD. tak samo dzieje się gdy próbuję zainstalować wersję próbną pobraną z internetu… Bardzo proszę o pomoc jak normalnie zainstalować ten program. I żeby potem działał

Wygląda jakby pliki na dysku były niekompletne(przynajmniej tak z pierwszego komunikatu wnioskuje).

Spróbuj przeczyścić kompa i rejestr CCleaner’em i zainstalować ponownie.

Zobaczymy czy coś dało…

Niestety, zrobiłam wszystko co można aby przeczyścić kompa (nawet zaczął szybciej chodzić :))

Wyszukaj na dyskach pozostałości po Corelu(sporo programów zostawia po deinstalacji swoje foldery).

W szczególności przeszukaj :

“C:\Program Files”

“C:\Documents and Settings_nazwa_\Dane aplikacji”

“C:\Documents and Settings_nazwa_\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji”

Matko… ja juz nie wiem w czym tkwi problem… sytuacja dalej sie powtarza… nic nie pomaga… Dalej wyskakuje taki sam komunikat

mam to samo. Próbowałem wiele różnych sposobów. Nic nie dało. Czy da się to obejść inaczej niż przeinstalowując system. Proszę o pomoc!

Program został częściowo zablokowany przez firmę Corel .[za instalowanie dodatków]

Tak będzie do następnego formatu lub zakupu licencji na Corela X4 .