Problem z instalacją czcionek

Witam,

 

Ostatnio mam problem z instalacja czcionek , gdzie ostatnio mogłem je instalować bez problemu. W załączniku są pokazane jakie błędy mi wyskakują podczas uruchamiania czcionki oraz podczas instalowania jej. Szukałem rozwiązania w sieci, ale nie mogłem znaleźć, znalazłem tylko że niektórzy też maja ten problem. http://superuser.com/questions/957907/unable-to-install-fonts-on-windows-10

 

Byłbym wdzięczny za pomoc.

 

post-282851-0-23632400-1440927584_thumb.

post-282851-0-26121700-1440927628_thumb.

Też szukam rozwiązania ale jak do tej pory bezskutecznie.Problem polega na tym,że aby w Windows10 zainstalować lub nawet czasowo otworzyć font muszę mieć włączony Windows Firewall.Nie mogę go włączyć bo mój program antywirusowy Norton wyłączył mi go i zainstalował własny Firewall.Pytałem na forum Nortona jak czasowo wyłączyć ich Firewall.Odpowiedzieli,że jedynym sposobem jest odinstalowanie ich programu.Widać,że nie są zainteresowani tym problemem i spychają go na Microsoft,który wie o tym ale jak na razie nic w tym kierunku nie robi.Obłęd.Dużo użytkowników ma ten sam problem ale po prostu o nim nie wiedzą bo nie każdy ma potrzebę instalowania fontu.