Problem z instalacją Deamon Tools

Podczas gdy chce zainstalować program Deamon Tools wyskakuje taki błąd/ informacja nie wiem :

"This program will install SCSI Pass Through Direct (SPTD) layer on your computer. WARING- SPTD is not compatible with kernel mode debuggers ( SoftICE , WinDBG etc. ) ! Please canel setup if you plan to use kernel debugger on this machine " I są pocje OK i Analuj . Gdy wybieram Ok , wyskakuje błąd: " Failed to oped config key. " No i wyłącza się instalacja… :frowning: To forum jest tak superowe , że ktoś napewno pomoże :lol: :]

Hehe, może i ktoś Tobie pomoże :stuck_out_tongue:

Wg mnie powienieneś zacząć od tego, żeby podać wersję Windy, bo pewnie tego używasz (98 czy XP?)

Jeśli chodzi zaś o samo Daemon Tools, to nie polecam instalować tego, gdyż później możesz mieć wiele

problemów z usunięciem fałszywej stacji dysków (virtuala) . Jednak gdy się już zdecydowałeś, to sprawdź

czy nie instalowałeś tego wcześniej, poszukaj w rejestrze, powinno pomóc. 8)

Posiadam Windows XP , dawno dawno temu instalowałem Deamona ale musiałem go usnąć . Możecie mi podpowiedzieć jakie wpisy i gdzie mam usunąć , bo po ostatnbiej mojej zabawie w rejestrze musiałem reinstalować kompa… Dzięki ! :mrgreen:

Użyj RegCleaner’a, dostępny na

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=177

Wyszukaj frazy typu “Daemon”, “Daemon Tools” itp. lub zrób automatyczne czyszczenie rejestru.

W razie czego nie ma obaw, progam robi back’up

zapenie zostało zle odinstalowany poprzeni program Demo Toolsa i teraz jest jak jest, zrób tak:

Dalej wyskakuje ten sam błąd. Wie ktoś, co zrobić z tym błędem??

Z innymi wersjami DAEMON’a wyskakuje ten sam błąd :?: