Problem z instalacją demon tools

Witam

otóż mam problem z zainstalowaniem demona na windows vista 64 bit home premium przy instalacji wyskakuje błąd , Internal setup error. Contact support ‘’

dodam że nie tylko przy demon tools ale także i przy alkohol 52% i 120% (nie zależnie czy to wersja 32 czy 64 bit)

Instalacje uruchamiałes spod konta Administratora czy zwykłego konta nalezącego do grupy administratorzy?

Sprawdz sobie jeszcze czy usługa instalatora windows jest aktywna i nie jest aby uszkodzona.

więc instalacja jest z administratora konta a instalator sys działa poprawnie bo instaluje inne programy i aplikacje prawidłowo. Wyłączyłem usługę kontroli konta użytkownika i też nie pomaga.

Przed instalacją daemona zainstaluj to http://www.duplexsecure.com/download/SP … 60-x64.exe, potem pamiętaj, że musisz mieć wersję 64-bit daemona (z tego co patrzyłem to jest też wersja 64-bit lite, bo pewnie taką chcesz użyć)

zainstalowałem to od Ciebie ale efektów nie ma. dodam że wcześniej mi się demon zainstalował bez problemu a teraz właśnie nie chce