Problem z instalacją DirectX 9.0c

Witam wszystkich

Mój problem:

włączam instalację, akceptuje licencje, daje DALEJ (i tutaj powinno zacząć się instalować…) i pokazuje komunikat : “Zainstalowane składniki są teraz gotwe do użycia.” A wcale nic się nie zaistalowało :? Niewiem co jest nie tak próbowałem z wersją Redistributable (33mb) i z tą wersją 300kb (pobiera podczas instalacji i instaluje) w obu przypadkach to samo… :? Dzięki za odpowiedź, pozdro

może masz już zainstalowany DirectX 9.0c :lol:

Wow a mi pomogłeś, sorry ale taki głupi nie jestem i wiem co mam zainstalowane na kompie :!: a poza tym to ciekawe dlaczego w grach wyskakuje komunikat o DirectX’a 9 :x Może zaraz napiszesz że chce zaistalować na koncie gościa w XP’ku :roll:

spider89 a kto ma widzieć co masz na kompie, wróżek nie zatrudniamy - kolega podał ci wskazówke. Proszę o powstrzymanie się od takich komentarzy :evil:

Jakbym miał zaistalowane to bym nie pytał… :roll: Sorry chociaż niewiem za co :roll:

restartowałeś kompa ??

jeśli tak, to odinstaluj całkowicie direxa i zainstaluj go ponownie

zainstaluj

najgorsze jest to że jeszcze nie miałem żadnego zaistalowanego więc nie mam co odinstalowywać :roll: a kompa oczywiście restartowałem po tej niby instalacji…

Widać z tego że jednak nie wiesz. :hahaha:

ej sorry ale Petro napisał: “może masz już zainstalowany DirectX 9.0c” a ja mu na to odpowiedziałem że wiem co mam zaistalowane na kompie mając na myśli że DirectX’a nie !!

i na tym poprzestaniemy - wracamy do tematu :!:

a ja myślałem ze XP ma 8.1 :stuck_out_tongue:

No i dobrze myślałes. Kolega o tym niestety nie wiedział. ;]

mówiłem o instalacji directX 9 ale nie ważne, nie wiem jak to mogło pomóc ale po usunięciu z folderu WINDOWS pliku DirectX.log zaistalował się poprawnie :smiley: , możecie zamknąć ten temat, zresztą jakaś nie przyjemna atmosfera się stworzyła… :wink: Pozdro

Nie ma takiej potrzeby aby zamykać.

A atmosfeę sam stworzyłeś pisząc takimi tekstami.

No ale człowiek uczy się na błędach, mam nadzieję ż je wyciągniesz.