Problem z instalacją Directx

Witam.Mam problemy z Directx , mianowicie zainstalowałem przez swoją głupotę jakąś śmieszną domową przeróbkę directx’a 10 pod xp :roll: Usunąłem ją , i teraz nie mogę zainstalować directx’a 9, ponieważ wyskakuje mi błąd ,Wystąpił wewnętrzny błąd systemu.Sprawdz plik DXError.log i DirectX.log w folderze Windows aby rozpoznać problem." , w skutek czego nie działają mi biblioteki,aplikacje oraz komenda dxdiag. Próbowałem użyć Directx Happy Uninstall lecz opcja zainstalowania Directx’a z oryginalnej płyty jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.Proszę o pomoc.

nov , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Spróbuj pobrać i zainstalować offline. Na dysku zrób nowy folder i do niego pobierz plik. Jest na tej stronce - przedostatni post blad-podczas-instalacji-directx-t536061.html

Zainstalowałem , gdy klikam DXSETUP wyświetla się ,Wystąpił wewnętrzny błąd systemu.Sprawdz plik DXError.log i DirectX.log w folderze Windows aby rozpoznać problem."

A może sprawdziłbyś ten log? Może coś pomocnego tam będzie?

DXError.log http://wklej.eu/index.php?id=50f2d32feb

DirectX.log http://wklej.eu/index.php?id=c038b6305c

Po co było kombinować? Teraz to nie wiadomo, co usunęło się z przeróbką. Zapodaj te “plik DXError.log i DirectX.log w folderze Windows”, a tak w ogóle, czeka Cię naprawa systemu. Nie wiadomo teraz, czy masz legalne oprogramowanie. Pierwszy lepszy skaner av wywalić może wszystkie nieprawidłowości, uszkadzając przeróbki, dobijając system.

Pocieszę cię, większość tego typu przypadków kończy się reinstalacją systemu :wink:

Na początek spróbowałbym sprawdzić integralność plików systemowych za pomocą narzędzia sfc /scannow uruchamianego z wiersza poleceń.

Jeżeli to nie pomoże, możesz spróbować zrobić instalację nakładkową: instalacja-nakladkowa-windows-t486919.html

http://social.microsoft.com/Forums/en-U … -reinstall

http://www.prasannatech.net/2009/01/dir … ltion.html

Zrobiłem instalację nakładkową , brakuje mi teraz zaledwie kilku .dll i pozostaje reinstall service packów.Dziękuje za pomoc.