Problem z instalacją Divx player pod UIQ3 W950!


(Kcbmm82) #1

Witam. Posiadam telefon SonyEricsson W950. Mam problem z zaintalowaniem programu Divx Player pod UIQ3. Ściągałem ten program już z różnych stron i ciągle w trakcie instalacji wyświetla mi się taki komunikat: "Składnik nie przeszedł kontroli bezpieczeństwa, nie można zainstalować". Czy to jest normalne? Podkreślam że ściągam ten program z zaufanych witryn np: symbianOS. Jeśli ktoś wie w czym probrem i jak można się z nim poradzić proszę o pomoc. pozdrawiam.


(xeth) #2

musisz podpisać cyfrowo ten program


(Kcbmm82) #3

tzn? bo nie rozumiem, jestem laikiem.


(xeth) #4

poczytaj na http://www.symbianos.pl tam masz napisane jak to zrobić


(Kcbmm82) #5

ale gdzie dokładnie? możesz podać link, bo szukałem jakichś informacji i nic.


(xeth) #6

http://www.symbianos.pl/Nowiny/Z_ostatn ... ymbiana_9/ tylko coś jest problem ze stronką i nie moge tam wejść może tobie się uda


(Kcbmm82) #7

No mi się udało wejść, ale jak klikam na linka który podają na stronie to zamiast do instrukcji wchodzi mi na strone główną.


(xeth) #8

http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php ... sc&start=0 poczytaj na forum powinieneś tam coś znalezć


(Kcbmm82) #9

xeth na tym forum jest opisany certyfikat, a ja nie chce przedłużać działającego programu. Te programy mi się w ogóle nie chcą zainstalować, wyskakuje taki komunikat jak wyżej.


(xeth) #10

certyfikat jest potrzebny właśnie do instalacji niektórych programów nie zainstalujesz niepodpisanych podpisać musisz właśnie instalke i dopiero ją wrzucić do telefonu i zainstalować http://www.symbianos.pl/Artyku%B3y/FAQ_ ... ymbiana_9/


(Kcbmm82) #11

dzieki, ale nie wiem dlaczego nie wychodzi. zainstalowałem program robiłem wszystko jak w intrukcji. ale schody zaczeły sie jak kazali wejść na strone zalogować się i wysłać utworzony csr. próbuje go znależć ale tam gdzie go utworzyłem to go nie ma. co mam zrobić? jest niewidoczny.


(xeth) #12

to chyba jednak robisz coś nie tak


(Kcbmm82) #13

Nie wiem czy coś źle robie. Instrukcja jest banalnie prosta. Może jak na stronie wciskam przeglądaj i tego pliku nie widze to wina mojego systemu windows vista? bo poprzez program symbian developer jak robie przeglądaj po już utworzonym csr, to spokojnie go widze. tylko normalnie jak chce tam wejsc do katalogu gdzie ten plik się znajduje to niestety są inne pliki ale tego csr nie ma.