Problem z instalacją - dla mądrego!

(Osiak) #1

Witam,

pojawił mi się parszywy problem z kompem: nie mogę zainstalować żadnej nowej aplikacji - nic! Uruchamiam instalkę, i w trakcie... dupa. Niektóre programy mówią, że nie mogą pisać do danego katalogu, inne nie piszą nic. Kilka plików się instaluje, ale potem nic. Spróbowałem tak chyba z 10 programami i z każdym to samo - taki, czy inny problem. Nie pamiętam od kiedy to się pojawiło...

Może jest ktoś mądry, kto ma pomysł? Załączam log z HJT.

Pozdrawiam,

krisso

(Bbieniol) #2

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku (w razie problemów z usuwaniem plików użyj narzędzia KillBox):

Wrzuć jeszcze log z Silent Runners

(Osiak) #3

no cóż, nienapisałem o tym wcześniej, ale z trybem awaryjnym tez mam problem: nie chce się system uruchomić w ten sposób. kiedy wybieram jakąkolwiek wersję trybu awaryjnego, system wyświetla szybko kolejne pliki (które jakby uruchamiał) i potem się restartuje i uruchamia w trybie normalnym (po wybraniu trybu awaryjnego znowu, sytuacja się powtarza).

umieszczam loga z silent runners:

krisso

(Gblade) #4

Ściągnij Pocket Killbox>>>uruchom>>>zaznacz opcje "Delete on Reboot">>>w polu "Full path of file" wklej ścieżke:

C:\WINDOWS\System32\MFC71ITB.DLL

klikasz X i zgadzasz się na restart kompa.

Otwórz notatnik i wklej:

Plik>>>zapisz jako>>zmień rozszerzenie z .txt na wszystkie pliki>>>zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchom w trybie awaryjnym, lub spróbuj w normalnym jesli awaryjny nie działa

(Osiak) #5

plik usunąłem, rejestr poprawiłem i... dupa.

dalej to samo :-(((

(adam9870) #6

To nowe logi daj (hijack + silent) ;]

(Osiak) #7

oki.

hijack log:

silent log:

krisso

(Gblade) #8

logi czyste

(squeet) #9

krisso obejmuj logi tagami quote , bo forum się rozjeżdża. Poczytaj:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

(Osiak) #10

no cóż, czasem ignorancja boli. już rozumiem. będzie dobrze next time.

(Bxlukasz) #11

a masz uprawnienia administratoera na kompie ?

(Osiak) #12

tak, mam pełne prawa.