Problem z instalacją Dodatków (Guest Additions)w Virtual Box

Nie mogę ponownie zainstalować tytułowych Dodatków w wirtualnej maszynie. Udało mi się je wcześniej zainstalować, ale gdy cofnęłam system w czasie za pomocą jednej z migawek, to oczywiście dodatki zniknęły, bo ich wtedy nie miałam. Jeszcze raz wszystko zrobiłam tak samo jak poprzednio i nie mogę ich teraz zainstalować.

vm3.png

Klikam na te Dodatki i nic się nie dzieje. Poprzednio sie uruchomiły. Wcześniej przy wyłączonej maszynie w Virtual Box-ie zaznaczyłam jak poprzednio w menu Maszyna Ustawienia Sieć Mostkowana karta sieciowa (bridget). Ustanowiłam też wspólny folder dla głównego systemu i wirtualnego gościa zaznaczając auto-mont.

Dlaczego teraz te Dodatki nie ruszają z instalacją :?: :?: :?: Co robię nie tak? Bardzo proszę mi to wytłumaczyć, bo w młodym wieku osiwieję. ![-o<

Zamontuj plik VBoxGuestAdditions.iso (znajduje się w C:\Program Files\VirtualBox) w wirtualnym napędzie.

Bardzo dziękuję falcon89 za wskazówkę. Uruchomiłam aplikację, która była w napędzie wirtualnym:

vm51P65k.png

Nie wiem czy ta, czy ta poniżej dla systemów x64 ? Instalacja trwała dość długo (ok.20 min), bo się zatrzymała na instalacji sterownika wideo. Jak się skończyła,to był komunikat o jakims błędzie, ale pojawiły się wspólne foldery i rozdzielczość wirtualnej maszyny się zmieniła na taką, jaką ustawiłam w VirtualBox.