Problem z instalacją FIFA06 na Win7 64-bit

Wyciągnąłem z otchłani starej szuflady starą Fifę06. Ucieszyłem się jak diabli. :slight_smile: Wrzucam płytkę do czytnika… a tu… zero rekacji. Uruchomiłem z płytki ręcznie plik fifa06.exe. Na chwilkę pojawił się ekranik startowy i po sekundzie znikł. Powtórzyłem zabawę kilkakrotnie - identyczny efekt.

Uruchomiłem ręcznie drugi plik - AutoRun.exe. Tu różnica - pojawiło się systemowe okno logowania jako administrator systemu, po czym wyskoczyło okienko proszące, żebym włożył do napędu dysk CD/DVD nr 1 (płytka cały czas była w napędzie). Żadne klikanie na przycisk OK nic nie dało - system domagał się konsekwentnie płytki, która równie konsekwentnie w nim tkwiła…

I tu właściwie koniec opisu… Przekopiowanie zawartości płytki na dysk nic nie zmieniło, nie poskutkowało również nadanie plikom instalacyjnym zgodności z Windows XP.

Czy ktoś orientuje się, w czym tkwi problem? Czy Win7 nie obsługuje tej gry, czy też jest to związane z 64-bit?

Dodam jeszcze tylko, że gra jest oryginalna. Z góry dzięki za wszystkie wskazówki. :slight_smile: