Problem z instalacja gier

witam pisze w imieniu mego kolegi tzn.kiedys dawno temu instalowal gre dla dzieci z firmy UBISOFT jest tam okienko z pytaniem czy chce sie zarejestrowac klikna nie ,potem wyinstalowal ta gre kupil nastepna gre z tej samej firmy i co sie okazalo nie potrafi jej zainstalowac probowalismy roznych gier z tej samej firmy ale ani jedna sie nie zainstalowala wyskakuje komunikat ze cos nie moze znalezc co to moze byc prosze o rade

Wiesz podajesz tak ogólnikowe wiadomości że tylko można zgadywać. piszesz

Może podaj jaki to komunikat no i jakie to gry były. :smiley:

Idac tropem Lazikara to nie zapomnij napisac jeszcze jakiego systemu operacyjnego uzywasz. :wink:

jest to windows xp problem polega na tym iz gre mozna zainstalowac ale po jednej minucie moze dwuch gra sie wylacza i jest komunikat rejestracja z firma UbiSoft jest nie uregolowana prosze o rejestracja i to wszystko.Przypuszczam ze kiedys w momencie gdy pojawilo sie okienko rejestracyjne to przez przypadek nacisnieta zostala rejestracja ale niedokonczona jest tam tez mozliwosc ze nie chce sie nigdy rejestrowac i to moim zdanie powinno sie nacisnac i niebyloby problemu a tak przez przypadek powstal problem moze ktorys z kolegow doradzi jak sie do tego zabrac

No to niech sie kolega zarejestruje w UbiSofcie (jezeli tego wymagaja) i po problemie.

to nie jest wymog by obowiazkowo sie rejestrowac w ubisoft to tylko opcja tak lub nie rejestrowac on przypadkiem klikna na rejestracje i w tym czasie nie byl podlaczony do internetu

:o

Myślicie, że to na prawdę przez to niefortunne kliknięcie :?:

Ja osobiście niezbyt w to wierze :smiley: To musi być chyba problem innego typu :?

Hm … najlepiej dokładnie przeczytaj instrukcję lub readme.

Może Pisać, że gra wymaga rejestracji

ta gra jak i inne z ubisoftu nie wymagaja rejestracji bo sam tez takie mam i tak samo anuluje rejestracje i robie z grami co chce

Mam najgorsze przeczucia, że to moze być piratt ?? jest na płycie hologram UBI SOFTU ??

Shark, nie gdybaj jak nie masz nic madrego do napisania. Lepiej przemysl sobie zagadnienie problemu kolegi w glowce, a dopiero pozniej zabierz glos w dyskusji.

PS. Chyba mamy na forum, jak to ktos kiedys napisal… postfuckera (ciekawe co by na to pojecie powiedzial dr. Miodek?) :!: :twisted:

oczywiscie ze jest kosztowala przeszlo 20 € wiec jak czekam na propozycje kolegow napewno jest jakies wyjscie ja posiadam np.rayman ,i trzecia czesc i tez nie trzeba sie rejestrowac czy ktos wie jak to rozwiazac

Proponuję odinstalować grę, wyczyścić wszystkie wpisy w rejestrze z tą grą powiązane, skasować pozostałości ręcznie, jeśli takie będą i wgrać na nowo grę.

Pozdrawiam 8)

juz to probowalismy szukalismy i co tylko sie znalazlo zwiazane z ta gra jak i firma ubisoft to jest usuniete probowalismy na moim kompie zainstalowac a poten wyinstalowac i ponownie zainstalowac gra chodzi bez problemu nadal twierdze ze gdzies jest schowana jakas czesc tej gry tylko gdzie moze propozycja jakimi programami to mozna by bylo odszukac moga byc wersje testowe aby byly tylko skuteczne i jak da rade to po polsku