Problem z instalacją Google Chrome

Witam, mam pewien problem, instalka Google Chrome z dobreprogramy w ogóle mi się nie uruchamia, a gdy ściągnę instalke ze strony google to błąd wyskakuje taki: “W instalatorze wystąpił błąd 3.” Pomoc google podpowiada mi, że to przez to iż przeglądarka jest już zainstalowana dla wszystkich kont użytkownika na moim komputerze. Przeglądarkę jakiś czas temu odinstalowałem i usunąłem wszystkie pliki z miejsca gdzie google chorme była zainstalowana, więc nie wiem skąd ten błąd i jak sobie poradzić z tym błędem aby normalnie zainstalować Google Chrome…

Jak ktoś ma jakieś hipotezy czy teorie to proszę się nimi podzielić. Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam serdecznie:)

Czy na pewno? http://www.dobreprogramy.pl/Wise-Regist … 13347.html

Jeśli masz jeszcze skrót do Google Chrome to kliknij go prawym przyciskiem myszy i wejdź do jego Właściwości. W polu “Element docelowy” na końcu ścieżki za wyrażeniem … chrome.exe" dopisz jedną spację, znak minus i słowo uninstall , czyli będzie to wyglądać tak:

ścieżka… chrome.exe" -uninstall ,i zatwierdź zmianę.

Powstanie skrót deinstalatora w którym zgadzasz się na usunięcie danych przeglądarki.

A ciekawe czym odinstalowałeś ? Jeśli systemowym to błąd.Daję linka na program dobry i bezpieczny http://www.dobreprogramy.pl/Revo-Uninst … 12741.html

niestety ale już nie mam skrótu bo już trochę temu robiłem uninstall

Nie powiem Ci tego na 100%, ale systemowym raczej nie, bo zawsze staram się nie usuwać programów w ten sposób.

Uruchomiłem wyszukiwarkę i znalazło mi na dysku C jakieś foldery o nazwie “chrome”, dokładniej w ‘documents and settings’ oraz w folderze z Windowsem. Może obecność tych folderów jest przyczyną? Ale i tak nie mogę ich usunąć. Oprócz tych folderów znalazło również pliki które mają w sobie nazwę “chrome”.

Sprawdź jeszcze w Start > Wszystkie programy > może masz jeszcze pozostałości po Chrome.

Jeśli są to zrób skrót na pulpit i dalej jak w moim poprzednim poście.

Program Revo Uninstal polecany przez kolegę należy mieć właśnie do usuwania takich rzeczy.

Dzięki, bardzo przydatny programik, usunąłem śmieci (bo o to chyba Ci chodziło) ale problem niestety ale nie rozwiązał się :frowning:

Dodane 13.12.2011 (Wt) 22:01

Nie mam żadnych pozostałości, wszystko musiało zostać usunięte.

Dodane 14.12.2011 (Śr) 20:07

rozumiem, że nie macie więcej pomysłów na to jak mi pomóc, ale !Dziękuje Wam wszystkim!, którzy chociaż przez chwilę pomyśleli jak rozwiązać ten problem :wink:

Pozdrawiam!