Problem z instalacja gry fifa 11 - File is corrupt

Kupiłem sobie laptopa ASUS tydzień temu. 2gb ram, Geforce 310M, Windows 7, dziś chciałem sobie zainstalować FIfe11 i wyskakuje mi błąd File is corrupt. Dodam, że tą Fife bez problemu zainstalowałem na stacjonarnym kompie.

wyskakuje w trakcie czy po instalacji ??

Wyskakuje, zaraz na początku po wybraniu języka instalacji, dodam że wyskakuje to podczas próby instalacji VC++. Jest napisane że nie powiodło się zainstalowanie VC++

Może zainstaluj samo visual c++ " http://www.brothersoft.com/visual-c+±d … 65282.html " może potem pójdzie nie instalowałem nigdy Fify 11 bo nie gram w te gry ale może jakoś to rozwiążemy … jeśli ktoś bardziej kompetentny niż ja się nie znajdzie :smiley: przed chwila też sam rozwiązywałem problem metodą prób i błędów i się udało :d mam viste wiec nie wiem czemu nie chce iść w najgorszym wypadku możesz iść do media czy empiku tam powinni wiedzieć :d

mati93 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Próbowałem już instalować sam plik VC++, ale to samo nie da się. Dodam, jeszcze to że jak zmienię język instalacji na niemiecki, to instalacja niby się powodzi pomyślnie, ale gra się nie uruchamia tylko wyskakuje bład, że na komputerze nie odnaleziono d3dx9_41.dll.

Może jakies sterowniki czy coś ?

wiec install na niemieckim i potem zainstaluj d3dx9_41.dll. ;p masz linka http://www.dll-download-system.com/home … tails.html jeśli nie zadziała to próbujemy co innego :smiley:

Dodane 01.11.2010 (Pn) 10:06

no i zmień ten tytuł bo admin wrzuci do kosza ten wątek …

Dodane 01.11.2010 (Pn) 10:09

zmień na np problem z instalacja gry fifa 11 - File is corrupt i powinno być git majonez

ok, pobrałem dam znac co i jak.

Dodane 01.11.2010 (Pn) 14:58

Nic, może być przyczną to, że instalkę mam na kompie stacjonarnym, a ona zajmuje 6GB, a że posiadam tylko pendrive 2GB to musiałem, podzielić pliki, i może coś się uszkodziło z instalką? Może spróbować, załatwić pendrive 8GB i skopiwać od razu ?

Dodane 02.11.2010 (Wt) 13:20

Pomoże ktos ?