Problem z instalacją gry Mafia

Witam !!

Mam problem z zainstalowaniem gry Mafia(jest oryginalna) otóż cd 1 się elegancko instaluje a kiedy wkładam cd 2 instalacja zatrzymuje sie(tak jakby sie zawiesiała) czekam kilka minut i nic się nie rusza.Proszę o pomoc :slight_smile:

może masz za mało miejscja na dysku którym instalujesz tą gre lub coś z płytką nie tak

Na dysku jest 50GB wolnego miejsca a płytka nie jest porysowana bo u kumpla instalowałem i było w porządku

spróbuj skopiować zawartość na dysku i zrobić z tego obraz…

odpalisz a jak pójdzie to usuniesz obraz bo bedą mówić ze piratujesz :wink:

a jakim programem najlepiej robić obrazy ??

Alcohol 120% i inne dostępne na vortalu.

Jak masz 2 napędy, to spróbuj w drugim.

Też mam orginalną grę Mafia i miałem identyczny problem… u mnie pomogło włożenie 2 cd do napędu DVD. Za chwilkę ruszyło :slight_smile:

Mam 1 napęd

Jeśli nie pojdzie przez Alcohol 120% to pożycze od kumpla napęd.

sorry ze odgrzewam ale komuś może się przydać, mi pomogła instalacja w trybie awaryjnym :smiley:

Odkopuję temat bo mam identyczny problem jak autor. mam oryginalna Mafie na 3 CD, chciałem sobie przypomniec 1 czesc przed konsumpcja kolejnej 8) , a tu problem z instalacją :evil: , pierwsza płytka instaluje sie elegancko, gdy wrzucam 2 CD instalator sie zawiesza i od tej chwili pomaga tylko restart. Próbowałem juz chyba wszystkiego łacznie z robieniem obrazów, wrzucaniem na wirtualne, wypróbowałem już duzo programów do emulacji ale nic nie pomaga. Dodam iz u kumpla wszystko sie ładnie instaluje, u mnie na desktopie także a na laptopie nie idzie :frowning:

Specyfikacja laptopa: Acer 5620Z (procesor T2390, karta graficzna x3100 #-o , 2GB RAM DDR 2).

Może komus udało się to jakoś obejść? ![-o<