Problem z instalacją gry

Cześć, mam taki dość spory i uproczywy problem, chodzi o to że chciałem zagrać sobie w wolfa enemy territory no i mając go na dysku od dłuższego czasu chciałem go zainstalować na świeżo miałem instalke ale jak większość plików na dysku była zarażona tym śmiesznym wirusem Jeefo ;/ tak więc ściągnęłem grę od nowa(jest darmowa) i zabrałem sie do instalacji ale w 86% wyskoczyło mi coś takiego

"An I/O error occurred while installing a file. This is normally caused by bad installation media or a corrupt installation file."

No i miałem do wyboru abort albo retry, biorąc abort przerywałem instalację, wciskając retry zaczynałem od nowa ale i tak zatrzymywało się na tym samym procencie… wyczytałem że to może przez podkręconego procka to z 1.4 obniżyłem do defaultowego 1.1 ale i tak to samo, więc ściągnęłem też instalator w ogóle z innego źródła myślałem że może ta wersja jest spsuta ale w tym samym miejscu miałem ten sam błąd, formatowałem C: i instalowalem na nowo system, też nic, może ktoś z was ma jakiś pomysł lub przeszedł przez ten problem “z tarczą:D” Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc…

Archiwum jest uszkodzone.

Ja nie ras sciagałem gre z 7 serwisów zanim trafiłem na nieuszkodzoną wersje.

Po prostu ktoś bardzo niemądry wrzuca spakowane pliki instalatora na jakieś serwisy i one się powielają a tak na prawde archiwum jest żle spakowane i uszkodzone.

Zobacz z tego źródła

Przed wczoraj ściągałem/instalowałem i wszystko było OK

http://www.frag.pl/?s=download&game=23&cat=1

dzięki chłopaki!

Pomogliście mi niezmiernie, Błażej dzięki za link;P all działa