Problem z instalacją hp ink advant k209a-z na win 7 64bit

Kupiłem dzisiaj tą drukarkę i przy instalacji sterownika cały czas wywala mi błąd krytyczny. Obojętnie czy jest to sterownik ściągnięty czy z dołączonej płyty. Instalujesz przez uruchomienie pliku exe albo przez urzadzenia/drukarki->dodaj urządzenia. System widzi urządzenie i informuje o nie zainstalowanym sterowniki. Naprawa błędu z poziomu systemu jest niemożliwa. System w wersji 64 bit. 7100 bulid

zajrzyj na stronę hp może jest oprogramowanie w nowszej wersji…

czechu07 , Instalujesz przy urządzeniu podłączonym czy odłączonym od komputera? Z tego co napisałeś widzę, że chyba przy podłączonym i to jest zasadniczy błąd. Odłącz urządzenie, wyczyść system i instaluj przy odłączonym urządzeniu.

@cedar i przy odłączonym i przy podłaczonym i dalej bez efektu

problem jest w sterownikach za pewne… musisz poczekać na poprawioną wersję dla win 7 64bit

a do tej pory mam nie używać drukarki:) kupiłem specjalnie bo stara mi padła. Stara chodziła dobrze a był to deskjet 5150. Spróbóje jeszcxze ze staremi z visty

postąpiłem również zgodnie z tym poradnikiem i dalej nic http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/docu … ct=3811365

używasz wina 7 którego jeszcze oficjalnie nie ma, więc i support dla 64bit jest na razie ubogi, może skontaktuj się z pomocą hp…

Mam podobny problem , ostatnio kupiłam drukarke HP Deksjet Ink Advantage k209a i podczas instalacji sterownika wyskauje mi błąd krrytyczny pod nazwą : MSI.dot4wrp01. Mimo tego że posiadam na swoim kompie system Windows Vista , nie moge również instalować sterowników pobranych przeze mnie z netu dla tej drukarki, bo wyskakuje mi ten sam błąd. Instalacje przeprowadzałam bez podłączenia drukarki do laptopa , ponieważ w instrukcji piszą że oprogramowanie samo poprosi mnie o podłączenie do USB i że z tym mam zaczekać. Ze strony hp wynika że takiego błędu jeszcze nie mieli dlatego nie ma rozwiązania. Kierowałam się tez do pomocy technicznej telefonicznie i ich rady nie przyniosły porządanych efektów. Nie wiem gdzie mam jeszcze szukac pomocy. Czy to możliwe że mój komp koliduje z oprogramowaniem drukarki? Ma ktos jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu? Byłabym wdzięczna za odpowiedź i jakąkolwiek rade, bo inaczej drukarka jest bezużyteczna.

Pozdrawiam

U siebie mialem taki sam problem.

W czasie instalacji blad krytyczny, wybralem wyszukania problemu na stronie HP, wyslalem im rowniez raport o bledach. Pozniej kliknalem, zeby sam usunal oprogramowanie i zresetowal kompa. Po resecie dalej mialem plytke w napedzie i podlaczona drukarke i o dziwo sam wszystko zainstalowal i chodzi wszystko jak trzeba.

Nie widzialem tez, zeby cos usowal po kliknieciu guzika, ktory taka czynnosc mam przeprowadzil (wygladalo to raczej jak zamkniecie oprogramowania i reset).

Wnioskuje, że jest to jakis blad instalatora, ktory podaje faktycznie nieistniejacy blad lub zwyczajnie jakas malo uzywana funkcja drukarki mi nie dziala.

aaa System Vista x86