Problem z instalacją IE 7.0 RC1-wcale nie pobiera update'ów

Witam! mam problem a mianowicie chcę zainsrtalować IE7 RC1 i początkowo instalacja przebiega bezproblemowo tzn. poprawnie sprawdza czy mam legalny system i kiedy dochodzi do ściągania update’ów do IE7 to za każdym razem wydaje się że on pobiera aktualizacje ale wcale nic się nie dzieje nie wiem czemu poprostu zachowuje się tak jakby był zawieszony ale ten pasek po środku tego instalatora sygnalizuje że pobiera te aktualizacje i tak czekam 30 minut i dalej nic za każdym razem tak się dzieje kiedy probuję zainstalować IE 7 RC1 co to może być??

Prosze o pomoc :frowning:

Dziękuję i pozdrawiam :slight_smile:

Miałeś jakieś wcześniejsze wersje IE7 ??

Odinstalowałeś je i wyczyściłeś rejestr ?

Nie miałem żadnych wcześniejszych wersji IE 7.0 bo komputer od niedawna jest po formacie :frowning:

Wyłącz wszystkie programy które mogą korzystać z łącza.

Firewall ustaw w tryb, w którym wszystko będzie przepuszczał (programy) aby wykluczyć jego szkodliwe działanie.

Masz win xp sp2 ?

Tak mam Win XP SP2 i zauważyłem że kiedy chcę uruchomić jakikolwiek program to komputer najnormalniej nie reaguje a instalator IE 7.0 pracuje w tle nawet ctrl+alt+delete nie pomaga nie wiem co się dzieje jedynym wyjściem jest restart :frowning:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=39970 ==> wraz z logami na forum :wink: