Problem z instalacją IE 7 PL dla WIN XP Media Center PL

Mam problem! Nie mogę zainstalować IE7. Oczywiście wszystko mam orginalne. Wyskakuje mi komunikat"Ta instalacja nie obsługuje bieżącego języka systemu operacyjnego." Mam Windows w języku polskim.

Próbujesz zainstalować wersję polską czy angielską ??

Skoro masz polskiego windowsa to spróbuj polską:

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1868&t=17

Wejdź na str.windowsa za pomocą IE 6 (wyłącznie) .Zgodzisz się na zainstalowanie oprogramowania sprawdzenia legalności systemu.I dalej jak “po maśle”

Będzie ok. :slight_smile:

Wszystko robię tak jak opisujecie i na komputerze w pracy poszło bez problemu a w domu niestety ciągle ten komunikat o niezgodności języka.

Może jekieś pliki systemowe są niezgodne , gdyż w wypadku jakiegoś błędu gdy system pyta czy wysłać raport o błędzie to ta plansza u mnie wyskakuje w języku angielskim. Jeżeli ktoś wie jak poradzić się z takim problemem bez przeinstalowania windowsa to proszę o pomoc! !!

Zawsze możesz zadzwonić do pomocy technicznej microsoft_u w końcu masz orginalny system

Mam ten sam problem i prawdopodobnie wynika to z faktu, że mam zaistalowany WINXP Media Center Edition PL. Nie jest to wersja polska od podstaw jak Home i Professional tylko wersja angielska z polską nakładką językową. Pociąga to za sobą niestety wiele niedogodności poczynając od wielu komunikatów w języku angileskim do braku możlwości instalacji niektórych programów przeznaczonych dla polskiej wersji językowej XP.

Niestety nie wiem jak obejść ten problem i chętnie poznam rozwiązanie, jeśli ktoś je zna to proszę o poradę. Tymczasem zaistalowałem angielską wersję IE7.

Sakis

Tak najprawdobnie o to chodzi że mama system WINXP Media Center Edition PL. Może ktoś potrafi pomóc? Z drugiej strony bardzo ciekawe dlaczego polski wydawca wypuszcze na rynek produkt do końca nie gotowy? Płacimy duże pieniądze za system, żeby być legalnym (nie popieram piractwa) i co za to dostajemy bubel. Nie będę sie już przed Świętami denerwował. Życzę Wszyskim odwiedzającym ten temat spokojnych, zdrowych i rodzinnych Świąt.

Na Win. XP Media Center nie zainstaluje się polskiej wersji. Mędrcy z Microsoftu dopiero pracują nad tym problemem. Ale dlaczego nikt odpowiedzialny nie uprzedził zainteresowanych? To jest granda i tyle.

Problem z instalacją IE 7 PL dotyczy wszystkich posiadaczy systemu operacyjnego Windows XP Professional oraz Windows XP Media Center Edition 2005, w których podstawowym językiem instalacyjnym jest język angielski, a dopiero potem wersja polska jest uzyskiwana za pomocą wielojęzycznego interfejsu użytkownika (Multilingual User Interface, MUI). W chwili obecnej Microsoft jedyne co ma do zaproponowania to zainstalowanie wersji angielskiej IE7

(http://support.microsoft.com/default.aspx/kb/928312)

i uzbrojenie się w cierpliwość, gdyż dopiero w styczniu 2007 r. mają pojawić się stosowne pakiety językowe, w tym również polski

(http://blogs.msdn.com/ie/archive/2006/10/18/ie7-for-the-world.aspx).

Tym wszystkim, którzy nie mają ochoty czekać do następnego roku, proponuję następujący sposób rozwiązania powyższego problemu:

  1. Oprócz wersji polskiej IE7 (IE7-WindowsXP-x86-plk.exe) należy

ściągnąć także wersję angielską (IE7-WindowsXP-x86-enu.exe).

  1. Obie wersje należy rozpakować programem Winrar.

  2. Po otwarciu folderu UPDATE w obu wersjach należy zastąpić

w wersji polskiej pliki ie7.cat i update.inf analogicznymi plikami

z wersji angielskiej.

  1. Następnie klikamy na plik iesetup.exe w wersji polskiej

i rozpoczyna się proces instalacji w pełni polskiej wersji IE7. :wink:

mam angielski XP pro i miałem angielską wersję IE7,0 i nie mogłem sobie poradzić ze zmianą na polski IE7,0. wszystkie dotychczasowe rady były bezskuteczne. ta jest REWELACYJNA. mam polski IE7,0 . dzięki.

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Dziękuję panu Andrzejowi. Problem wg jego opisu został rozwiązany. Mam IE 7 w wersji polskiej i działa poprawnie. Jeszcze raz dziękuję.