Problem z instalacją IE7

W końcu postanowiłem sobie zainstalować IE7. Zmieniłem co trzeba w rejestrze ale przy instalacji kiedy trzeba się przenieść na stronę w celu potwierdzenia oryginalności systemu, otwiera sie strona z napisem że nie można było dokończyc sprawdzania.

Wie ktoś na czym polega problem?

A masz legalny system ? Bo jak nie to ci sie nie zainstaluje

tzn. co zmieniałeś?

Najnowsza beta 2 nie wymaga żadnych zmian w rejestrze. Instaluje się bez najmniejszego problemu (przed instalacją należy usunąć poprzednią betę jeśli takową się posiada w systemie)

Może wystarczy ustawienia IE6 jako domyślnej przeglądarki w systemie :mrgreen:

Wystarczy chwilę pomysleć - siedzę na forum ponad rok, pare razy juz odeslalem do regulaminu. Myslisz ze bylbym na tyle glupi zeby wprost (bo jak to inaczej nazwac) pisac ze mam nielegala?? Wiem ze sprawdzana jest legalnosc.

Złączono Posta : 30.03.2006 (Czw) 22:10

opcje jezykowe bo moja wersja na polskiej windzie sie nie zainstaluje. co do stronki - dzieje sie tak w ie6 i operze tez. co dziwniejsze czasem przy pobieraniu poprawek trzeba tez potwierdzac legalnosc. sciaga sie plik exe, tam jest kod, ktory trzeba wkleic aby sciagnac plik. i ta opcja dziala normalnie legalnosc jest potwierdzona

do IE7 : radze poczytac wczesniejsze posty uzytkownika zanim wyjedziesz do niego z oskarzeniami

w takim razie sory, a jaką przeglądarkę masz ustawioną jako domyslną ?

opere, ale zmienialem na explorera i tak samo jest

a jaką masz wersję ? Ostatnia beta 2 spokojnie instaluje się na polskim systemie xp

Ściągnij najnowszą betę 2 z linka któego wyżej podałem.

Ustaw IE6 jako domyślną przeglądarkę w systemie.

I czekaj spokojnie aż instalacja się zakończy :wink:

chyba bete 1 ale sciagam wlasnie bete 2 z linka podanego wyzej

przy okazji aju - dzieki za linka

Zaskoczyło, dzieki :slight_smile:

w jakim języku sa te Bety IE 7 ???

English :mrgreen: