Problem z instalacją Internet Explorera 7 i 8

Witam,

mam problem z instalacją wyżej wymienionych aplikacji, na początku miałem IE8 beta 2 i chciałem zainstalować wersję RC1.

Tak więc uruchomiłem instalator, odinstalowało mi starego IE i później wywaja mi błąd takiego typu i tyle… Potem z WinUpdate próbowałem zainstalować ie 7 również to samo. pozostało mi tylko IE6 ale tez nie działające sprawnie…

Próbowałem już wszystkiego z tej listy, czyściłem rejestr, próbowałem nawet instalować w trybie awaryjnym, odłączać kabel od sieci…

Prosiłbym użytkowników którzy namawiali by mnie na przesiadkę na firefoxa czy inne coś o nie pisanie w tym temacie.

Sam używam Maxthona ale coś się z nim stało po tym wydziwianiu. Naprzykład nie mogę nawet kursora ustawić w boxie wyszukiwarki google ;/

Proszę o pomoc.

Witam.Jeśli chodzi o IE7 to musisz nadać uprawnienia 3 kluczom w rejestrze:

ProxyStubClsid

ProxyStubClsid32

TypeLib

Klikasz na nie PMM i wybierasz “Uprawnienia” i ustawiasz pełną kontrolę administratora.Jeśli Cię tam nie ma to poprostu dopisujesz w tych 3 kluczach siebie.W/w klucze znajdziesz:

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface{34A715A0-6587-11D0-924A-0020AFC7AC4D}

Klikasz na znak + z lewej strony i rozwija Ci się menu(3 w/w klucze). :slight_smile:

Jak zrobisz to restart i spróbuj ponownie zainstalować IE7

Dalej nic z tego ;/ jeszcze jakieś pomysły? jakieś logi dać, czy coś?

Może spróbuj podczas instalacji odznaczyć “zainstaluj najnowsze aktualizacje programu…”. Mi to pomogło, a jak nie pomoże, to wejdź na stronę microsoftu, tam ci pomogą.