Problem z instalacja internetu

A wiec tak nie jestem żadnym dzieckiem neo które nie wie jak zainstalować internet . Jestem dzieckiem kablówki diana i robiłem formata …

I tak zrobiłem formata i nie działa mi internet … nie mam tez płyty bo mi nie dall koleś , który mi instalował, mam internet sieci kablowej DIANA . Czy da sie jakoś zainstalować modem model to Arris CM 450. I chce to zainstalować … bo jak koles mi nie dal plyty to da sie inaczej ten internet zaintalowac … i prosze nie pisac zebym sie z nim skontakowal bo ja musze miec dzis internet bo jestem graczem counter strike i mam Spary i dzis net jest potrzebny wiec szybciutko dzialajcie pozdro ;*

instalujesz sterowniki do płyty głównej (razem z nimi instalują sie sterowniki do internetu) wchodzisz: Panel sterowania>>połączenia sieciowe>>Prawym na połączenie lokalne>właściwości> Protokół internetowy (TCP\IP)>> Właściwości i wpisujesz ip i reszte danych i internet powinien działać

cinekkoks

Na Forum używamy polskich znaków.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

dean999 a jak on nie ma podanych IP itd. tylko ma dynamiczne IP to co tam wpisze??

cinekkoks Jeśli masz gdzieś zapisane IP i reszte potrzebnych numerów to zrób tak jak pisal dean999. Jeżeli masz dynamiczne IP to nie obejdzie się bez skontaktowania z administratorem internetu. Ja mam dynamiczne IP i też dostałem jakąś płyte na której znajduje sie program do łączenia sie z internetem, nie ma żadnych sterowników. Przez tą płyte internet nie działa w 100% więc przyszedł administrator i skonfigurował mi połączenie ręczne i działa w 100%. Więc odpisz czy masz stałe IP czy dynamiczne.

dean zobacze to :> :smiley: a jak nie bedzie dzialac to zapraszam na moj pogrzeb

Byłeś proszony o poprawę pisowni w całości - nie kilku liter :?

Zrób to - więcej próśb nie będzie…

Agaton

Złączono Posta : 21.08.2007 (Wto) 20:17

no dzieki ladnie chodzi wszysdko jórz ó siebie óratowales mi dópe pozdro