Problem z instalacją jakichkolwiek programów

Witam.

Mam taki oto problem: nie mogę zainstalować żadnego nowego programu bo otrzymuje komunikat: “Klient nie ma wymaganych uprawnień” nawet przy wyborze Uruchom jako Administrator. Nie mogę zainstalować żadnego antywirusa - wcześniej miałem SecureAPlus 4.3.1 który usunąłem i dałem tylko że 4.3.2 Nie uruchamiał się wogóle, brak ikonki w tray’u choć w autostarcie był widoczny (CCleaner widział) Poprzez Revo Pro 3.1.6 wyleciał Secure bo inaczej się kompletnie nie dało i ręcznie usunąłem pozostałości po nim. Teraz nie idzie zainstalować kompletnie żadnego nowego programu.

Windows 10 Pro, 64 bity.

Pozdrawiam.

Jeśli poprzedni antywirus miał włączony moduł autoochrony, to musisz go ponownie zainstalować wyłączyć autoochrone i dopiero odinstalować

Ale secureaplus się w ogóle nie chce uruchomić w żaden sposób, nawet jak go znajdę na dysku. Poza tym tak jak mówię, jest komunikat Klient nie ma wymaganych uprawnień" nawet przy wyborze Uruchom jako Administrator jak chcę go ponownie zanistalować.

To przywróć system z zachowaniem plików i przestań ciągle ryć w systemie żaden antywirus ci nie potrzebny bo masz defendera no chyba że ściągasz ciągle programy niewiadomego pochodzenia

Systemu nie da się przywrócić, bo nie ma punktów przywracania z tamtą datą. Programy ściągam głównie z DP, na torrentach nie bywam. A defender jakoś mnie nie bardzo przekonuje.