Problem z instalacją Kalonline

Kiedy włączam plik instalacyjny, i akceptuje 2 umowy to mi wyskakuje błąd:There is not enought space on the disk(s).Please free up some disk space or modify your selections.

Z tego wynika, że instalator wybiera sam sobie ścieżke na dysku C, na którym mam wolne jakieś 400 mb(gra zajmuje 800mb) i chciałem się zapytać czy jest jakiś sposób, żeby zmienić ścieżke instalacji na inny dysk?

Plik ściągnałem na dysk D.

Spróbuj PPM na Mój komputer->Zaawansowane->Zmienne środowiskowe i oba te tempy na dysk D.

Czyli co mam wpisać zamiast C:\Documents and Settings…

mam tylko zamienić literke na D?

@edit Myślałem, że to coś da, ale zmieniłem te Tempy zamiast C na D i nic nie dało :confused:

A niby co miała dać zmiana ścieżek do folderów tymczasowych,jak gra po instalacji zajmuje 800MB.

Na dysku C mam zalewdie 500MB wolengo miejsca, gra potrzebuje 800MB, ale na dysku D mam sporo miejsca, i chciałem, zmienić ścieżke na D, ale instalator się o to nie pyta, domyślnie ma C i jakoś chciałem zmienić to na D

Ściągam grę zobaczę czy coś da radę zrobić i napiszę.

Złączono Posta : 21.06.2007 (Czw) 18:36

Bez sensu jak masz dość potrzebnego miejsca to możesz dowolnie zmieniać ścieżkę instalacji gry a jak za mało to tylko komunikat o braku miejsca.Chyba nie ma innej rady jak usunięcie niepotrzebnych plików z dysku C np. z folderów tymczasowych.

Właśnie też myślałem, że tak będzie spoko, szkoda, że C to systemowy, pomysł mojego brejdaka ale bardzo dziękuje Wam za fachową pomoc :))