Problem z instalacją karty graficznej (Bluescreeny)

Witam

Kupiłem nowy komputer:

Prosesor AMD Athlon X2 250 3.0 GHz

Płyta głowna Asus M2N68-AM SE2

RAM 2 GB ddr2 800 MHz

Zasilacz TACENS RADIX III 520 W

Po zainstalowaniu systemu windows xp/7 działa wszystko jak powinno. Problem zaczyna się po włożeniu starej karty graficznej GeForce 8600 GT. Po kilku minutowej pracy komputera wyskakują bluescreeny oraz błędy systemowe.Dodam, że karta działa na innym komputerze.Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.

bsody-instalacji-sterownikow-karty-graficznej-t428574.html#p2724276

Po zainstalowaniu systemu czyli rozumiem że po formacie ?

Tak po formacie, mam tylko samego windowsa i sterowniki nic więcej na dysku.Windows jest orginalny

herubq3 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

http://forum.purepc.pl/FAQ-f8/Debugger- … 04416.html

Usunięte zostały stery od karty zintegrowanej?

prawidlowa-instalacja-nowego-sterownika-karty-graficznej-t9838.html

prawidlowa-instalacja-bibliotek-directx-t213229.html

Tak. Zostało prawidło zostały odinstalowane.

W *.dmp coś rejestruje? Może spróbuj na sterowniku ze strony producenta karty Galaxy, Inno3d czy jaki on tam jest.

Dzisiaj przełożyłem karte graficzną do innego komputera, po upływie 7 godzin nie zauważyłem żadnych nieprawidłowości.

Czyli karta jest OK.Pierwszy komputer na zintegrowanej działa bez zarzutu, a jeśli znowu przełożę karta do pierwszego kompa, bluescreen pojawia podczas instalacji Windowsa.

Czy możliwe jest to, że gniazdo PCI jest uszkodzone ?

Może być uszkodzone, musiał byś inną kartę wstawić żeby to sprawdzić, lub mogło się zakurzyć.

Czyżbym został zignorowany :?:

W dalszym ciągu polecam sprawdzić RAM programem Memtest86+

Sprawdzałem tym programem Memtest86+ i miałem zero błędów.

PS. Ma ktoś z was jakiekolwiek pojęcie co może być nie tak ? sprawdzałem test karty niby wszystko OK to co może być złe.